rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Pa to ti i kazem. To je bilo odma nakon prve probe. Tad jos nismo ni videli iskadrirano, a mozda nisu ni oni.
Vax, u svakom krugu su imali termin za viewing room.

I ja sam poput tebe razočaran viđenim i nadam se malo boljem utisku sutra, ili makar sličnom kakav su stekli forumaši koju su gledali večerašnju probu.
 
Ako su Hurricane sa nastupom od 6 dinara bile 15-e sta bi bilo da se ulozilo malo vise para. Da su makar naucile koreografiju? Lol da nismo imali jednu pisljivu prskalicu u refrenu.
Ali Hurricane sa onim jeftinim prskalicama kao na rođendanskim tortama i malo onog vatrometa na kraju pesme i sećam se da su ovi iz delegacije pričali da su baš uložili u nastup. A pogle Lazanju koliko pirotehnike ima, e to se zove ulaganje u nastup.
 
Meni je neverovatno da postoji realna šansa da nam ovo bude najgori rezultat otkad učestvujemo na Evroviziji. Ova pesma to toliko ne bi zaslužila 😭 Nadam se da ukoliko ispadnemo da ćemo makar 11. da budemo. Zamislite da ova pesma prođe lošije od Cipele, Ljubav je svuda i In Too Deep 💀
 
Vax, u svakom krugu su imali termin za viewing room.

I ja sam poput tebe razočaran viđenim i nadam se malo boljem utisku sutra, ili makar sličnom kakav su stekli forumaši koju su gledali večerašnju probu.
Sav procureo materijal mi je predivan, ovo sto je official (recaps) mi je problematicno.
 
Ali Hurricane sa onim jeftinim prskalicama kao na rođendanskim tortama i malo onog vatrometa na kraju pesme i sećam se da su ovi iz delegacije pričali da su baš uložili u nastup. A pogle Lazanju koliko pirotehnike ima, e to se zove ulaganje u nastup.
Al dobro realno HRT ima više para od RTS-a
 
Zaključak svega: trebali smo poslati Breskvu lol 😂 srpska Jonida Malići bi barem dobila solidne bodove od ROTW....btw, psihički se spremam da nam ona "pesma" iz AUstralije ukrade mesto u finalu 😟
 
Nije RTS kriv što mi na NF nemamo konkurentske pesme za bilo kakav dobar plasman na ESC 😁
 
FB_IMG_1715059429416.jpg
FB_IMG_1715059433114.jpg

Večeras sa početkom u 21 čas, održava se prvo polufinalno veče Pesme Evrovizije u Malmeu. Predstavnica Srbije, Teya Dora, izvešće pesmu "Ramonda" pod brojem 2.

♥️ Za Srbiju večeras možete da glasate iz 14 zemalja koje se takođe takmiče večeras, kao i iz tri zemlje koje su direktni finalisti - Ujedinjenog Kraljevstva, Nenačke i Švedske. Takođe, mogu da glasaju i gledaoci iz zemalja koje uopšte ne učestvuju ove godine na Evroviziji.

💙 Gledaoci iz ostatka sveta (Rest of the World), tj. zemalja koje ne učestvuju uopšte ns ovogodišnjoj Pesmi Evrovizije, glasaju u dva kruga. Prvi je već u toku i traje večeras do početka prenosa polufinala, tj. do 21:00 po srednjeevropskom vremenu. Ovi gledaoci glasaju putem sajta ESC.VOTE koristeći platnu karticu izdatu u zemlji u kojoj žive (važno da bi se glasovi računali). Može da se podeli najviše 20 glasova i to isključivo u okviru jedne iste transakcije. Cena jedne poruke je € 0,99. Ostatak sveta će ponovo moći da glasa tokom direktnog prenosa, nakon izvođenja poslednje numere, kada glasaju i zemlje učesnice.

🤍 Na slici su prikazani brojevi telefona za glasanje iz svih zemalja koje večeras imaju pravo glasa. Za detaljne instrukcije, odnosno cenu SMS poruke ili poziva, preporuka je da pustite prenos šoua na kanalu zemlje učesnice u kojoj živite. Glasanje počinje nakon izvođenja poslednje takmičarske pesme. Takođe, možete da glasate putem zvanične aplikacije za Android ili iOS, u kom slučaju ne morate znati broj telefona za glasanje, več će se glasanje automatski obaviti kao da ste ručno poslali poruku, i shodno tome će biti tarifirano. Linkove za aplikaciju možete naći na https://eurovision.tv/app.​
 
Ma meni se cini da to uopste nisu snimci sa jucerasnjih proba.
Ovaj nas isecak je bas krindz.
Ali hajde da vidimo iscela sve. Ne gubimo nadu, sta ste zamracili toliko.
 
Gledam jutros dnevnik RTS-a, oni su uz prilog o našem predstavniku na ESC-u prikazali duži isečak nastupa Silije nego Teje. Šta je bre sa tim ljudima?
Ako nisu imali materijala za duže prikazivanje Teje sa ESC-a, mogli su da prikažu nastup sa NF-a ili spot.
 
Gledam jutros dnevnik RTS-a, oni su uz prilog o našem predstavniku na ESC-u prikazali duži isečak nastupa Silije nego Teje. Šta je bre sa tim ljudima?
Ako nisu imali materijala za duže prikazivanje Teje sa ESC-a, mogli su da prikažu nastup sa NF-a ili spot.
Nisam gledao, ako je prilog samo o nama, onda jeste bez veze kačiti druge. Ako je najava polufinala, onda verovatno gledaju da stave onoliko koliko je dozvoljeno pa kao neki miks isečaka par nastupa.
 
Nadam se da ce Ivan preneti sve komentare kome treba nakon vecerasnjeg polufinala. 😌
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top