rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Stvarno predobro što smo prošli i sjajno za kontinuitet... Ali ljudi režija nam je objektivno najlosija od svih nastupa i to je nedopustivo
bukvalno strašno.

kada ona ustane sa kamena sve ode u tri lepe.
 
Za sad sve izgleda tako da ne mora nista da se promeni sledece godine.
 
sad kad se detaljno uporede nastupi vidi se da su oni bukvalno pokušali da iskopiraju kadrove sa PZE ali na mnogo većoj sceni i to u areni sa publikom lol

msm kako mogu da se ponašaju kao da su nastupi na istom mestu? uopšte ga ne prilagode sceni, pola nekih ekrana koje ova scena ima i ne koriste. ne gledaju šta scena nudi, nego pokušavaju da nakaleme nastup iz studija ovde
 
Meni nije da rezija toooooliko ne valja. Ok nije sjajna i neka resenja su u najmanju ruku upitna. Ali ono… mislim da ce u finalu biti bolje sa punom halom.
Nezgodan je onaj momenat gde se dize lila prasina na video bimu, tu Teya mora da bude u krupnom kadru a tada celoj areni sijaju narukvice u lila boji i to na TVu ne moze da se vidi.
Kako snimiti i bim iza teye i publiku....
 
Kadar u poslednjem refrenu je očajan da očajniji biti ne može. Ja stvarno ne znam da li je*eno moguće da taj deo kada je pesma u klimaksu nije mogao da se makar malo koriguje... još su ga stavili u rekapitulaciju. Pakao. 💀
 
Šta je bilo do Olivere, ona je to uradila odlično, PZE je bukvalno bio mala simulacija Evrovizije.

Ono što se meni sada javlja u glavi je da glavna urednica nije toliko opčinjena Evrovizijom, slabo je i medijski prisutna, još u delegaciji imamo ćutologe. Moraće da shvate na lakši ili teži način da se ne živi od PZE hajpa tri meseca
 
Na PZE stvarno nemam nekih bitnih zamerki, ali posle na ESC uvek bude nekih problema i imam osećaj da nisu iskorišćeni potencijali pesme do kraja.
 
Meni u nastupu baš fali onaj kadar sa PzE kada Teya čučne a kamera ode nagore, pre nego što klekne. To je davalo nekakav utisak kao da je pala/skočila. Ovde se vidi kako se spušta u čučanj 🫠
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top