10. FSC SPECIJAL - Together again

Sto se mene tice, ako je tetsujin spreman i ima temu, moze polako da se krene sa novom sezonom.

Bio je predlog da on bude organizator i sada, sto je najpravednije jer zbog vise sile njegov poslednji FSC nema epilog...ja se sa tim skroz slazem, pa ako je tetsujin spreman, cekamo temu.
 
Ja pozivam sve da učestvuju na FSC, može da se izdvoji malo vremena i za to, a lepo će vam biti :love:

p.s. Ja sam danas imao 93 pacijenta u ordinaciji pa sam stigao i ovo da odradim i baš mi je nekako lepo :ROFLMAO:
 
Aha, kakva vijest iz vedra neba. Pa može, idemo u inauguracijski FSC. Margy zadužena si za pozivanje. Malo sam zakržljao pa da provjerim, kome se javljam s temom? Ajme, treba i pravila pročitati, pola zaboravio.:oops:

I je li odlučeno, od kojeg FSC-a krećemo?

EDIT: 223. FSC it is.

Trebao bih i popis pjesama.
 
Milos i ja moramo da sastavimo pravilnik ispocetka.....joj, ko ce sve ono ponovo pisati :eek:


A sto se teme tice, putem ankete je odluceno da nastavljamo tamo gde smo stali, dakle od broja 223.

Kad smislis temu, posalji sve sto si zamislio Ivani, meni i Milosu pa cemo mi pogledati.
 
Možda ima netko spremljena pravila? Znam da sam ja imala, ali moram provjeriti jesam ih sačuvala.
 
Da, pliz nabavite pravila jer se uopće ne sjećam vremenika prijava i ostalog.
 
Ukoliko neko ima sacuvan pravilnik, slobodno neka se javi, mnogo bi nam znacilo!

Ali nema veze i ako nema, svakako.........niko nije mogao ni da pretpostavi da cemo izgubiti forum. Sastavicemo novi, mada ce nam trebati vremena....

Ali svakako u medjuvremenu, dogovaracemo se i konsultovati.
 
Da, pliz nabavite pravila jer se uopće ne sjećam vremenika prijava i ostalog.

Napisala sam ti u privatnoj poruci ono čega se sećam, a mislim da su to neke osnove. Sad, ako iskrsne nešto novo, slobodno se javi pa ćemo razrešavati "u hodu", dok ne dobijemo pravila i zvanično.
 
Moze :D

Ja se secam nekih komentara za moj Faun sa tog FSC-a. Recimo Bebijevog da ga pesma podsecala na mars rimske imperije :ROFLMAO:
 
Ko bi rekao da će mi poslednji predstavnik na FSC-u na starom forumu biti Didi J. :ROFLMAO:
 
Vec sam u dilemi oko pesme, spao izbor na dva bisera :D Imam vremena da prelomim dok se ne pokrene tema.

Ali kako rekoh i privatno, da ja sad organizujem, nista ne bih menjao sto se teme tice.
 
Back
Top