10. FSC SPECIJAL - Together again

E moj Vucicu, sad si nasao da ti nestane secer........
 
Mogli bi i 10 da dobijemo, kad je išlo ovako na preskok. :rolleyes::ROFLMAO:
 
Jao, za dlaku! Kakav bi to rasplet univerzuma bio da je Myrkur ovde odnela pobedu. Ali srebro sija kao zlato!

Cestitke kolegi na pobedi. Kod mene Daughtry prvi ispod crte za bodove ali dobra pesma.
 
Djole, čestitke, odlična pjesma! ❤️

Dajte nam što prije novi FSC, ovo je bilo fenomenalno (hvala, Leo!) i hoćemo još! :D

Još jednom zahvaljujem svima na bodovima za jednu od mojih najdražih pjesama! Drago mi je ako sam nekome otkrila nešto novo, to i jest cilj FSC-a. :love:
 
Bio sam u pravu u vezi finiša rezultata. Bravo Đole!!! 👏 Mnogo sam ipak bio više za divne Myrkur, pa čestitam Sari..., pardon Margy na odličnom drugom mestu! :D Bravo Leo za bronzu i za ovako sjajnu priredbu koju si nam priredio! (y)

Ja baš nisam pametno odabrao svoju drugu šansu, ali dobro, ovo je samo (waiting) game. ;)
 
Cestitam Djoletu89 na pobedi. Mojih 5p. 👏
S jedne strane mi je drago sto je Antytila u TOP 5, a sa druge strane zao sto je Datuna poslednje pre DSQ.
A Polina DSQ i to mi je zao, nakon lepog plasmana.

Ja sam licno zadovoljan sa plasmanom, iako sam imao dosta nula. Ali lepo je videti ove 12-ce. Kao i ostale poene.

O organizaciji sta reci. Sve pohvale.
 
Cestitke na pobedi, mada to jedina pesma u top 10 kojoj nisam dao poene, tako da:

sara jo.png
 
Back
Top