223. FSC - Welcome back!

Uošte više nisam nešto optimističan u vezi svog rezultata iako sam ranije bio. Makar sam u finalu, i to je dobro 😃
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Mrm
Hvala svima na dobrodoslici!❤️
Trebalo mi je dosta vremena da se naviknem na cinjenicu da FSC/forum vise ne postoji, a sada mi treba vremena da se priviknem na to da je sve ponovo tu.
Po prvi put FSC gledam sa strane, novi forum - novo iskustvo. :)
Slusala sam pesme. Top 3 - Clara (beba moja), Shouse i Konstrakta - ne znam kako bih tacno rasporedila
 
38/38
U 21.00 rezultati. Od 20.00-21.00 slobodno pogađajte tko se krije iz finalnih pjesama. A ja ću onda napisati tko ima najviše pogodaka.
 
Last edited:
Sretno svima! Imam neke planove u isto vrijeme kad su rezultati pa neću ispratiti uživo, ali iskomentirat ću nekad u subotu. Budući da je bilo dosta loših komentara na moju pjesmu i što sam se šokirala kada sam vidjela da sam prošla, nemam nikakva očekivanja. Mora netko biti i posljednji u finalu pa evo mogu ja. :D

@etica, nedostajala si! ❤️
 
Moj top3 iz polufinala ostaje i u finalu. Dosta jako finale ali nije teško rasporediti poene. Mislim da je realno da pobijedi Konstrakta nakon svega. Ko je poslao Konstraktu, puca na pobjedu. Molim samo ne komplicirane teme s puno ograničenja u narednim izdanjima;);)
 
Dobrodošlica za eticu.❤️

Podsećam vas, ukoliko ima zainteresovanih, da možete da se prijavite za organizaciju sledećeg izdanja slanjem poruke sa predlogom teme Milošu, Milosu-S i meni do kraja prezentacije finalnih rezultata tekućeg izdanja.
 
Ja ne znam kako iko ko imalo poznaje FSC moze da misli da ce Konstrakta da pobedi ,jedino logicno je tu negde oko top 5.
 
@Endrega šta je toliko zanimljivo u mom postu da te je nateralo na smeh? :D Ako smem da pitam.
 
Ovo je dakle prvi i verovatno jedini "neetički" FSC. Šteta! :( Falilo je svega desetak dana da se ne naruši tradicija duga 12 godina, milsim.
Ako cemo po nekom pravnom osnovu ili teoretski, tradicija nije narusena. Jeste da nije evidentirano, ali etica je ucestvovala na 223. FSC (koji je naprasno prekinut) i nastavice sa 224. FSC. Ovo je kao u tenisu zbog kovida. Bodovi koji su osvojeni 2019. i ostvaren bolji rezultat racunao se do 2021. Tako da ....

A finale necu pratiti, jer je kasno i moram raditi. Da se krenulo oko 20h, mogao bih ispratiti do kraja, a ovako cu samo pocetak. Osim ako ne bude nesto brzinski :D.
 
A šta mislite o jFSC-u, da li je vreme za treće izdanje ili je rano? 🌟
 
Ajde pisite sad predikcije ko je sta poslao. Ja bih, ali nemam bas neku prestavu o tome. Cak i za Lea se razmisljam izmedju 3 - 4 pesme. :D
 
jFSC tamo negde pred kraj raspusta, da mogu deca posle da idu u školu u septembru, da ne izostaju zbog FSC-a, ko će posle da im pravda časove :ROFLMAO:
 
Ako cemo po nekom pravnom osnovu ili teoretski, tradicija nije narusena. Jeste da nije evidentirano, ali etica je ucestvovala na 223. FSC (koji je naprasno prekinut) i nastavice sa 224. FSC. Ovo je kao u tenisu zbog kovida. Bodovi koji su osvojeni 2019. i ostvaren bolji rezultat racunao se do 2021. Tako da ....

A finale necu pratiti, jer je kasno i moram raditi. Da se krenulo oko 20h, mogao bih ispratiti do kraja, a ovako cu samo pocetak. Osim ako ne bude nesto brzinski :D.

Pa dobro, nezvanično možda nije prekinuta, ali ja beležim u spisak pesama i važiće tabele sa ovog 223. FSC-a, tako da je možda ipak Filhy pre u pravu.:)

Za predikcije je napisao tetsujin, nakon 20h. Jeste da je ostalo još troje njih samo, ali da ipak ispoštujemo.
 
Back
Top