224. FSC - Nemoj biti Leo #2

Čestitke stoletu na pobedi, 12 poena od mene, napredovali smo u odnosu na proÅ”lo izdanje kad je pobedila moja 10-ka :love:

Čestitke i Milanu na odličnoj organizaciji :love:
 
'Ladno sam bolje proŔao u finalu nego u pf. :D

Sofia proŔla kao 8. LOOOL

Hvala:

12 - Marko
10 - Ro
08 - Stefan, Leo, NSTS, Micky, Stole

I ostalima na sitnijim bodovima.
 
Drugo FSC učeŔće
Drugo mesto
Drugi put da @Stole od mene dobije 12pf+12f. Čestitam! šŸ¤©

Divno mi je Å”to se ljudima svidela Eefje i hvala svima na glasovima šŸ§” Slobodno pretražite i druge pesme, a naročito one sa poslednjeg albuma iz 2020.

@MilanB sjajno organizovao, bravo šŸ™Œ
 
Moja 12 pobedila i ja sam zadovoljan. Stole svaka čast na izboru! Milane svaka čast na organizaciji sve je bilo super!
 
Nastavlja se tradicija da pobedjuju pesme kojima dam 0. A nije da sam neki hejter ili neko takticko glasanje, jednostavno mi se ne dopadnu dovoljno. U pf sam dao nesto u finalu nista.. Svaka cast na dobro organizaciji, nadam se novoj temi uskoro šŸ˜ŠšŸ‘
 
Bravo za pobednika, bravo za organizatora šŸ‘šŸ‘

Ovog puta 6. u pf-u, proÅ”log 9. i to na granici. Super, hvala na svim pf poenima. E a u finalu sada 10. a proÅ”li put 11. i to sa razlikom od 3 poena, napredujemo svakako... šŸ˜ Hvala na svim finalnim poenima, a najviÅ”e: Storm i liberta (12p), Mrm (10p) i MilanB, Marko i zeleni (12p). Hvala šŸ˜

@Mrm I proÅ”li put je bilo 10p u finalu, hvala šŸ˜„
 
  • Love
Reactions: Mrm
Naravno, čestitke organizatoru na uspeŔnoj organizaciji. Sve je bilo na mestu.
 
Čestitke pobedniku iako sam potajno želeo da pobedi dodo (pesma je otkrovenje) šŸ˜» Izdvojio bih Nonzwakazi i Evgenyu kao sigurno dve pesme koje ću sluÅ”ati i za koje sam takođe navijao.
Moji poeni u finalu:
1. Uudo Sepp - Lendame Koos - 1 poen
2. Dramamini - Gia Sena Eroteftika Ti Lypi - 2 poena
3. Tommy Fredvang & Rita Eriksen - StƄ i ro- 3 poena
4. Vidar Villa - Gamle Bilder - 4 poena
5. Lara - Za nas - 5 poena
6. DAYTON - Kvitla kalyna (Shnaps Remix)- 6 poena
7. Iasonas Mandilas - Apithano - 7 ndpoena
Eefje de Visser - De Parade - 8 poena
9. Nonzwakazi - Phakama Mbokodo - 10 poena
10. Evgenya Redko - Deivės - 12 poena
 
Bravo za organizaciju, ali to smo od Milana i navikli da sve bude bezprekorno. Žao mi je sto se nisam dočepao finala, ali ipak sam zadovoljan s obzirom da sam morao da menjam pesmu ā˜ŗļø
Sve čestitke pobedniku, mojih 10p. iz pf i 12 iz finala šŸ‘šŸ»šŸ‘šŸ»
 
Čestitke pobedniku iako sam potajno želeo da pobedi dodo (pesma je otkrovenje) šŸ˜» Izdvojio bih Nonzwakazi i Evgenyu kao sigurno dve pesme koje ću sluÅ”ati i za koje sam takođe navijao.
Bio sam ubeđen da si rekao da ti se nije dopala na prvom zajedničkom sluÅ”anju šŸ˜ Drago mi je da ipak jeste! šŸ„°
 
Ali sve 3 litvanske pesme jedna za drugom u žrebu u pf-u. Sreća pa je Micky morao da menja, inače bi izbio rat :ROFLMAO:
 
Bio sam ubeđen da si rekao da ti se nije dopala na prvom zajedničkom sluÅ”anju šŸ˜ Drago mi je da ipak jeste! šŸ„°
Na kraju jeste ,totalno sam uÅ”ao u vajb. Na repeat-u mi je.. Bravo za izbor,totalno originalna šŸ„°
 
Nacrt teme poslat organizatorima, ceka se njihova odluka. Mislim da je tema laka, ne preterano slobodna, ali lako se moze naci pesma šŸ˜

Ako smo mi organizatori, ne znam Å”ta ćeÅ” onda ti da budeÅ”. :p:D Å alu na stranu, čestitke na pobedi, dobra pesma. Hvala svima na poenima. Takođe, pohvale i Milanu na organizaciji.
 
Back
Top