224. FSC - Nemoj biti Leo #2

Bravo Stole, dobra pjesma koja mi je ostala prva ispod crte za bodove, ali nije joj značio poen svakako 😄

Milane, odlična organizacija! Bravo!
 
Cestitke Stoletu na zasluzenoj pobedi, vrlo mocna pesma. Definitivno se izdvojila. Od mene 10 bodova.

Hvala svima koji su glasali za Deloraine, i vise sam nego prezadovoljan top 10 rezultatom.


Milane, iako sam priredbu ponovo nazalost morao da ispratim u repriznom terminu (iskrsnule su neplanirane stvari ovog popodneva), uzivao sam od pocetka do kraja. Svaka cast na svemu, organizacija za primer.

Radujem se sledecem FSC-u!
 
Evo i printscreenova. Mala napomena, sva vremena su +1 sat u odnosu na tabele zbog vremenske zone.

Printscreen2.jpg

Printscreen1.jpg

Printscreen4.jpg
 
Kasnije cu okaciti jos jedan post, kako sam obecao, da ostavim neke preporuke za sve kojima se svidela Ostara obzirom da Deloraine imaju jos dobrih pesama, posebno za fanove Witcher-a :D

Ali prvo da zakacim Milanovu prijavu i glasove.

Prijava

prijava.jpg


Glasovi za polufinale

polufinale-glasovi.jpg


Glasovi za finale

finale-glasovi.jpg
 
Čestitam na uspešnoj organizaciji.
Čestitam pobedniku.
Hvala svima koji su me prebacili u finale, za mene je to uvek uspeh, a hvala i onima koji su mi u tom finalu dali poene.

Misha Collins Kiss GIF
 
Cestitke Stoletu!(y)
Ja ostavila pobednicku pesmu bez poena, nije mi to to.
Osim Eefje koja je dobila 12 niko vise iz top 5 nije dobio poene od mene. Svi poeni od 4 -10 su mi u drugoj polovini tabele. Haos!

@Filhy, posumnjala sam u jednom momentu da si bas ti poslao Sofiju. Steta sto je poslednja, ali za utehu, vazno je da se nekome dopala.🙂

Moji Dramamini nisu sjajno prosli, ali s obzirom na to da nisam ocekivala finale dobro je. Ja pesmu obozavam, lepa mi je atmosfera, emocija, jezik; i nemam problem s duzinom pesme.
Hvala svima na poenima, posebno Ivani i Boxyju na 12-icama i Majsti i Tinteu na 10-kama.:love:
@Tinte, drago mi je da ti se svidela iako nije slicna kao Skylar.:)

Organizacija odlicna, naravno.
 
Nije kao Skylar, ali kao sto sam pisao, pesma me svaki put kupi kad cujem prve taktove.

Taman da se i ja zahvalim na poenima, ali necu onako ponaosob. Drago mi je da sam sa Vaxom razmenio 12p. Stvarno ne mogu verovati da Karin nije prosla u finale, ali to mogu pripisati nesreci pri zrebanju.
Gledam kod sebe, imao sam srecu da budem u ovom pf-u, jer su i u finalu veliki broj poena pristigli izmog pf-a. Za mene je vec bio uspeh sto sam u finalu, a pogotovo sa jednom ovakvom pesmom, jer sam prosli put slao pesmu iz Afrike kod MilanaB i lose zavrsio.

Sve u svemu, bio je ovo jedan odlican FSC. (y)
 
Bio sam pomislio da si ti poslao Ismaela. Iznenadio sam se da nisi.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Nešto me baš neće s priredbama, skoro uvijek mi se poklopi s nekim događajem pa ne mogu pratiti uživo.

@MilanB, sve pohvale! Radujem se i tvojoj sljedećoj organizaciji, svaki tvoj FSC ostao mi je u lijepom sjećanju, posebno onaj s rumunjskim pjesmama.

@Stole, čestitke, lijepa pjesma, nastavit ću ju slušati.

Hvala svima koji su dali bar jedan bod za Ensiferum! Iako je pjesma nešto novija, sam bend me podsjeća na moje studentske dane kada smo ih cimerica i ja zajedno slušale. Jedino žalim što 2012. nisam otišla na koncert.

Otkrića s ovog FSC-a su mi Bastards of Parade, Deloraine, Lara i Petra. Pjesme Froukje i Tautumeitas već sam znala (da sam pravila neki popis, možda bih ih i stavila za neko buduće izdanje), a poznata mi je i Eefje de Visser, iako sam ovu pjesmu prvi put čula i također mi se svidjela. Što se polufinala tiče, najviše mi je žao što se VAL nisu ugurali u finale, prelijepa pjesma! ❤️
 
Evo kako sam obecao, za sam kraj, jos neke pesme Deloraine za sve one kojima su se dopali.

Dosta njihovih pesama je vezano za Witcher univerzum :D

Nilfgaard bi se isto uklopio u temu i takodje mi je odlicna pesma ali mi je Ostara ipak bolja. No, vredi i ovu poslusati.


Yennefer mi je njihova najbolja pesma ali se nije uklapala u temu zbog pregleda.


Ragnarok je najnovija pesma, takodje mi se jako svidja (kao i spot) ali ova nije dolazila u obzir zato sto je pesma iz 2022.


I za kraj, ako ima fanova jedne od najboljih RPG igara (Skyrim), evo i jedan cover odatle :D



Uzivajte!
 
Nikako da napisem. Po mojoj evidenciji ovo je prvi TOP 3 plasman za Letoniju. 👏
S. Makedonija je stigla do 9. pobede i ima priliku da se prikljuci SAD, V. Britaniji,Francuskoj, Italiji i Hrvatskoj sa 10+ pobeda. Sa 9 pobeda su Srbija i Svedska.
 
Prenesite Bebiju da pokuša da resetuje šifru preko linka https://forum.evropesma.org/lost-password/, nakon čega će mu na mejl stići link za resetovanje ili da sačeka 15 minuta nakon čega bi trebalo da nalog ponovo bude otključan.

Ovo se dešava ako u roku od 15 minuta bar 4 puta pogrešite šifru prilikom logovanja. Stoga, ako se ne možete setiti, bolje je odmah ići na reset šifre, a dobro je i podesiti prijavu na forum preko Google-a (opcija dostupna u Your account -> Connected accounts -> Associate with Google), Naravno, ovo se odnosi na one koji su registrovani sa Gmail email adresom, kao Bebi.​
Bože koliko sam ja bio polupan ovaj dan sad se sećam, bukv ruke su mi se tresle.
 
Back
Top