224. FSC - Nemoj biti Leo #2

Cestitke pobedniku - odlicna pesma, i Milanu na sjajnoj organizaciji.

Hvala svima na glasovima u PF i ostalima kojima se moja pesma dopala.

Ali glavno pitanje je: Koliko je Leo zakasnio da posalje Laru?
 
Wow, pa nekako jedva mi Yasenia prošla u finale kada gledam tijek bodovanja. Posebno hvala na finalnim 12-icama. Ne znam kada mi je pjesma toliko dobila. MilanB, Stole, NSTS, Petar 🙌 Mislio sam da će još gore proći zbog stalnog povezivanja s Leom. 😫 Naravno hvala i ostalima. I velike pohvale Milanu za odličnu temu i izvrsnu organizaciju. Te naravno pobjedničkoj pjesmi. Bila mi je u top 10.
 
Pogledah sad tablice, prvo Milane bravo za organizaciju, temu, banere itd 👌, kod tebe mi se uvijek sve svidi pa tako i ovaj put

Hvala svima koji su glasali za Lendame Koos, ako se ne varam ovo mi je 3. put da šaljem pjesmu na estonskom nakon Otta Leplanda i Karl Erik Taukara(isto kod Milana), te mi je ovo najbolji plasman na tom jeziku tako da baš lepooo, čim sam vidio temu znao sam da ću baš ovu pjesmu slat

Posebne zahvalnice za:

12 - Choda, Tetsujin, Leo

8- Miloš S, Niko
7- dodo, Petar

I ostalima na sići
 
Hvala na poenima za Daytona :)

8- rintintin
Hvala i tebi za 8 u polufinalu (najviši bodovi koje sam dobio), lepo smo to nehotice razmenili 😁:giggle:

I čestitke pobedniku (iako nije bilo bodova od mene), organizatoru, a i dodyju, Leu i Petru za pesme za koje sam glasao a završile su u samom vrhu.
 
Last edited:
Printscreenovi:

prijave: zeleni, Storm
glasovi polufinale: Erin Navan, Ivana
glasovi finale: choda, tetsujin

Pohvale na organizaciji još jednom. Takođe, forumaš kod koga su prijava i glasovi organizatora je u obavezi, po pravilniku da je postavi na temi (pošto vidim da je na prošloj propušteno).
 
Nažalost, nisam mogao da ispratim uživo jer sam radio drugu smenu :(

Sve čestitke @Stole ! Mojih 12 poena i skroz zaslužena pobeda.

Ovako su izgledali moji glasovi:
12p Lara - Za Nas
10p Eefje de Visser - De Parade
8p Iasonas Mandilas - Apithano
7p Evgenya Redko - Deives
6p Rigoberta Bandini - Aviam Que Passa
5p Dayton - Kvitla Kalina
4p Undo Sepp - Lendame Kos
3p Ostara - Deloraine
2p Yasenia - Lybov Karusel
1p Vidar Villa - Gamle Bilder

Sa svojim rezultatom sam okej uzimajući u obzir da sam poslao kratku pesmu bez ikakve kulminacije, imao sam i bolje opcije sa istom pevačicom samo što me je ova pesma u trenutku dosta dotakla i samo sam odlučio da je pošaljem. Sledeći put zato ciljam ponovo na dobar plasman :D
Interesantna činjenica je da je moj prvi izbor bila upravo Eefje de Visser samo sa drugom pesmom, mada je i „De Parade“ bila u opticaju, i bilo mi je baš krivo kad sam video da je zauzeta, ali drago mi je da je dobro prošla i čestitke @dodo na pesmi i na visokom plasmanu.

Inače ne vidim tabelu nigde, ne znam da li sam slep ili samo umoran.
 
Back
Top