si Slovenija 2023: Joker Out - Carpe Diem

Iako mi na prvo slusanje nije bila nesto, sad mi se sve vise svidja
 
Šta znam. Demoni su mi mnogo bolji. Ovo je sasvim solidno obzirom na to šta šalju ali nisam siguran u dobar plasman.
 
Navodno bice verzija pesme na srpskom :love: a verovatno i nastup na pze! Sto bi bilo lepo da u revijalnom delu pze nastupe Joker out i Harmonija disonance
 
Slovenački žiri nam je i lani dao 5 poena u finalu, nemoj računati na slovenački žiri da poklanja poene, uglavnom objektivno ocenjuju, zavisi od sastava žirija, ali ok su, ne poklanjaju "zastavama" poene..
Vazno da mi ExYu/Balkanski blok glumimo objektivnost dok se Skandi/EvroAtlantski blok cascava medjusobno ovih godina gore i beskrupuloznije no mi i Istocna jEvropa tokom najslavnijih dana dominacije.

Volim te brt, al ne drobi - leba ti
 
Vazno da mi ExYu/Balkanski blok glumimo objektivnost dok se Skandi/EvroAtlantski blok cascava medjusobno ovih godina gore i beskrupuloznije no mi i Istocna jEvropa tokom najslavnijih dana dominacije.

Volim te brt, al ne drobi - leba ti
Ako oni to rade neka im na čast, ali oni su to isto dosta smanjili, ne vidim poentu takvog glasanja, ako će se glasati za zastavu i unapred znati da će ti slovenački žiri na primer dati 12 poena.. :/ neka vrate onda 100% televoting, ne vidim svrhu stvarno..

I ja tebe volim brt.. 🤩😍
 
Back
Top