Forumski izbor za najbolju kompoziciju Pesme za Evroviziju 2023

O ukusima se ne raspravlja.
Onda da gasimo ceo forum? :ROFLMAO:

Šalu na stranu, mislim da je ideja klipa da se pokaže da Voyage peva u smislu da legitimno vrši tu radnju, a to kako i koliko dobro peva je potpuno druga priča 🤷‍♂️
 
Onda da gasimo ceo forum? :ROFLMAO:

Šalu na stranu, mislim da je ideja klipa da se pokaže da Voyage peva u smislu da legitimno vrši tu radnju, a to kako i koliko dobro peva je potpuno druga priča 🤷‍♂️
Tako je, nemam skrivene namere. Iz prilozenog se moze videti da Voyage peva, nema lazi ni prevare!
 
Gledam sada ovaj sačuvani screenshot mojih glasova sa forumskog glasanja 2020. godine i pitam se DA LI JE MOGUĆE da su forumaši tada iskulirali Niti i ostavili ih u pf?!

scr506.jpg
 
Tek danas se Niti cene onako kako zaslužuju.
Moj favorit te godine, ali bio sam u ogromnoj manjini u tom glasanju. :(
 
Meni se ta pesma svidela tek nakon Beovizije.

Pupicev problem ja mislim je sto mu pesme ne pale bas na prvu, a inace je jako talentovan i ima moderan zvuk.
 
Meni je ta pesma bila savršenstvo od samog početka, sećam se da sam im dao 10p u pf. Apsolvirali smo već da je Bujakoviću ova godina ozbiljan downgrade, a Oliverine pesme koje sam čuo su mi malo quirky. Ne znam da li je Pupić posle toga radio nešto slično, ali definitivno bi trebalo.
 
Da, i meni se čini da su Niti na prvu lako proletele ispod radara kod većine slušalaca te godine. Ove godine mislim da će isto proći lošije nego što zaslužuje.

Meni nešto baš legne na prvu. I Niti i njegove solo pesme i ono što je radio s Ljubičicama ili Ivom Lorens. Baš me lepo radi.
 
Setio sam se sad ove aplikacije od 2020 i moram da pitam, jel ima opet neku app ovde ili glasamo u PP? xd Ne mogu da nadjem nigde app, a vidim sliku u prvom postu izgleda kao da postoji app.

EDIT: Nvm procitao sam bolje sad lol
 
Skoro svi favoriti su mi prosli. Ali Boris i Eegor su trebali u finale :(

1. POLUFINALE
  1. Boris Subotić - Nedostupan 7
  2. CHEGI & Braća Bluz Bend - Svadba ili kavga 2
2. POLUFINALE
  1. Eegor - Starac dana 10
  2. Milan Bujaković - Fenomen 4
  3. Duo Grand - Viva la Vida 5
 
Back
Top