cz Češka Republika 2023: Vesna - My Sister's Crown

Češka Republika

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,522
Points
118
PjIb2aE.png

Češka televizija je raspisala konkurs za nacionalni izbor putem koga će odabrati svog predstavnika za Liverpul. Prijave su otvorene do 8. decembra. Pesme ne smeju biti objavljene niti predstavljene u bilo kom obliku pre 1. septembra 2022. Može se konkurisati sa više pesama. Glavni vokal mora imati češko državljanstvo, odnosno bar jedan iz grupe ga mora imati. Za finale će biti odabrane 3 pesme, za koje će potom glasati češki i strani fanovi, kao i stručni žiri.​

Link za prijave ➡️ https://www.ceskatelevize.cz/porady...n-song-contest/13712-prihlasovani-pisni-2023/

POBEDNIK: Vesna - My Sister's Crown

 
Last edited:
Opet pribegavanje ulaganju u predizbor sa budžetom manjim od onog godišnjeg Radio-Televizije Belle Amie i dizanje hajpa tolikom jačinom da se ni figurica za Ne ljuti se čoveče ne bi srušila.

Toliki potencijal da se bude ESC alternativna velesila, a toliko nerada i lenjosti. Hvala Bogu pa se bar provukoše ove godine u finale jer je onaj trojac, realno - zaslužio.
 
Čuvaju pare za nastup na samoj Evroviziji, koliko sam dobro shvatio, nemaju baš najveći budžet za celokupno učešće koja uključuje i izbor pesme.
 
Na konkurs je stiglo više od 170 pesama. Prvi put za 15 godina učešća Češka televizija će organizovati nacionalni izbor 30. januara uz prenos uživo iz studija u Pragu. Više detalja o šouu biće objavljeno u predstojećim nedeljama.
 
Evo ih imena za NF:

⭐️ Maella
⭐️ Markéta Irglová
⭐️ Pam Rabbit
⭐️ RODAN
⭐️ Vesna

Yeees Markéta Irglová baš želi ESC, lani za Island pokušala 😍 evo je sad za Češku, ima dvojno državljanstvo..
Ovo NF obećava... :)
 
Wow! Ovo obecava! Bilo bi zanimljivo videti HD i Vesnu( Vesna je zapravo grupa, a ne jedna osoba) zajedno na esc.
 
Kad li će biti pesme? 🤔
 
Njihov izbor kao Beosong 2013. Pesme će tada prvi put biti prezentovane.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Moguće da je ovo numera Markete Irglove, pre neki dan je izbačena, i dugačka je 3 min..


Baš mi se dopada... 😍🥰
 
Pa nešto mi ne idu njene facijalne ekspresije uz ono šta peva.
Mnogo smoreno deluje.
 
Pa nešto mi ne idu njene facijalne ekspresije uz ono šta peva.
Mnogo smoreno deluje.
To je koncept, ona je jakooooo specifičan umetnik... Obožavam.. :)
 
Lepo ako tebe privlači, ali meni taj ‘koncept’ ne deluje dovoljno dobro da privuče prosečnog gledaoca.
 
Nikad me nisu zanimali prosečni gledaoci... :)
 
Pa ništa. Bar ćeš ti uživati u pesmi ako bude pobedila, a ljudi/gledaoci će moći na piš pauzu.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
A to kaže?
Ti?
U čije ime?
Koji ljudi?

:)
 
Back
Top