Ostajem delulu do kraja i meni je od početka ovo najbolja pesma ove godine, a nastup mi je samo potvrdio to. Da je neka “seksi” država poslala ovu pesmu, mislim da bismo pričali o potencijalnom pobedniku. Dosta mi je bolji od Finske, Izraela, Rumunije, Australije i ostalih favorita.
Ovako sam svestan da niko ne jebe ovu pesmu ni 1% tako da očekujem 0 poena publike večeras i sve iznad toga će mi biti bonus. Nadam se da ga žiri neće potpuno iskulirati. Biću baš smoren ako dobije manje od 40-50 poena od žirija.
Bio bih zadovoljan sa 19-20. mestom u finalu, da izbegne bottom 5, jer stvarno ima krš pesama u finalu i ne zaslužuje da bude na dnu.