Šta trenutno slušate?


Meni i dalje nije dobro od činjenice da je ovo ostalo u polufinalu kod njih i nije prošlo one last chance duele posle. Za mene je ovo bilo top 3 kod njih ko vrata. Devojka bukvalno održala master klas iz savršenog ispevavanja ovih visokih nota, pritom prštala od slatkoće i energije, a pesma mi je isto prezarazna i baš zanimljiva. Razumem da fazon pesme i njena boja glasa i visoke note nisu svačiji cup of tea, ali da se ni ne nađe u finalu bukvalno ZLOČIN. Što kažu po komentarima, neke zemlje bi ubile za ovakav entri na Evroviziji. Takođe, doslovno uputstvo kako da skandi-elektro-pop pesma ne bude generična.
 
Pa svakako su onda u finalu imali mnogo generičnije pesme od ove, a najgeneričnija im je pobedila (iako protiv iste nemam ništa).

Al dobro, bitno da Švedska bar ove godine nije generična...
 
Upravo tako, zato je svaki pokušaj "objektivnog" sagledavanja i "znalačke" kritike bespredmetan i uzaludan.
Svakako, moja poenta je bila pretežno to da, za mene, sigurno nisu baš svih 8 nastupa u finalu MGP bili bolji i vredniji od npr. ovog.
 

Meni i dalje nije dobro od činjenice da je ovo ostalo u polufinalu kod njih i nije prošlo one last chance duele posle. Za mene je ovo bilo top 3 kod njih ko vrata. Devojka bukvalno održala master klas iz savršenog ispevavanja ovih visokih nota, pritom prštala od slatkoće i energije, a pesma mi je isto prezarazna i baš zanimljiva. Razumem da fazon pesme i njena boja glasa i visoke note nisu svačiji cup of tea, ali da se ni ne nađe u finalu bukvalno ZLOČIN. Što kažu po komentarima, neke zemlje bi ubile za ovakav entri na Evroviziji. Takođe, doslovno uputstvo kako da skandi-elektro-pop pesma ne bude generična.
Apsolutno savršena pesma. Ja obožavam vrištanje i visine i potpuno se slažem da je zaslužila bar finale. Verujem da bi bila još ubedljivija da su nastupi za izbor 4 kompozicije za" siste sjanse" bili live. Ona je otvorila MGP i to nije lako. Maria Mohn u "den siste sjansen" je bila mnogo ubedljivija nego u regularnom heat-u, verujem da bi i Eline.
 

Odgledah betmana i eto sad ne mogu da prekinem da slušam.
 
Back
Top