Šta trenutno slušate?

Naišla na Spotiju, oduševi me, da vidim ko pjeva kad ono ZAYNa. 👏

 
Odlična. Slao bih na FSC da nije postavljena ovde.
Zašto te to sprečava da pošalješ? :LOL: Ovo je slobodan forum. :ROFLMAO: A i nisam ja u paučicinom fazonu, pa da prozivam "kradljivce" pesama, lol. Skoro sam otkrio tog izvođača, fantastičan je. ❤️
 
Zašto te to sprečava da pošalješ? :LOL: Ovo je slobodan forum. :ROFLMAO: A i nisam ja u paučicinom fazonu, pa da prozivam "kradljivce" pesama, lol. Skoro sam otkrio tog izvođača, fantastičan je. ❤️
Molim? Moja je stvarno ukradena, mogla me je osoba pitati da li je ok da uzme ja bih tako uradila na njenom mestu. Drugo nova sam ovde i bila sam naivna. Trece stalo mi je do pesme. Cetvrto ne spominji me. Djole dobrotvor moralna vertikala. Mora da navede paucicu za primer kontra kako bi pokazao sebe boljim.
 
Zašto te to sprečava da pošalješ? :LOL: Ovo je slobodan forum. :ROFLMAO: A i nisam ja u paučicinom fazonu, pa da prozivam "kradljivce" pesama, lol. Skoro sam otkrio tog izvođača, fantastičan je. ❤️
Pa nemoj tako, to se samo jednom desilo, nije ona zaista baš toliko loša kao što izgleda ;) :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Je l' ti paučice imaš autorska prava nad tom pesmom Kensingtona? 😂
Imam, dao mi momak gitarista Kesingtona.

Muka mi je od te price vise. Bukvalno sam jedan dan to spominjala posle su drugi, ali se meni lepi ne znam kakva etiketa.

Najmanje sam spominjala u toj temi to, a vidim i posle svega idalje se o tome prica al gle cuda opet ja nista nisam pisala o tome ni pravila sale i posalice.
 
Molim? Moja je stvarno ukradena, mogla me je osoba pitati da li je ok da uzme ja bih tako uradila na njenom mestu. Drugo nova sam ovde i bila sam naivna. Trece stalo mi je do pesme. Cetvrto ne spominji me. Djole dobrotvor moralna vertikala. Mora da navede paucicu za primer kontra kako bi pokazao sebe boljim.
Ovo je bila šala, nisam imao nameru da te prozivam u lošem kontekstu, a kamoli da sebe pokazujem boljim (?!), šta god to značilo. To sa Kensingtonom smatram forom koja nas je sve nasmejala tada. To što u drugima vidiš sve najgore, isključivo je tvoj problem i veruj mi da ti posle ovoga apsolutno nikada više neću spomenuti ime, i voleo bih da i ti učiniš isto. Srdačan pozzić.
 
Raznela me činjenica da je Džodžo Siva u trendingu kod nas.

 
Back
Top