Šta trenutno slušate?

Jeste rano, ali ta pesma mi je zvucala pobednicki i mislim da bi opet pobedili kod publike. Mozda bi kod zirija ovaj put bolje prosli.
 
Moja lepsa polovina odradila fenomenalnu obradu Mariah Carey - Hero :love: ❤️

Pa evo, dok se ja drogiram i silujem replay dugme, da joj odradim besplatan PR jer imam dozvolu :D .....uzivajte!

Volim ovu pesmu. Steta sto se cuje kao neki odjek (ne znam razlog). Fino peva.
Inace, ima lepe oci i lepa ti je devojka (ako je to ona na slici).
 
Volim ovu pesmu. Steta sto se cuje kao neki odjek (ne znam razlog). Fino peva.
Inace, ima lepe oci i lepa ti je devojka (ako je to ona na slici).

Jeste, ona je na slici :love:

Hvala, prenecu joj komplimente! Zna uveliko za nas forum kako sam i spominjao ranije, tako da ce ovo sigurno da joj mnogo znaci :D Ovo je inace njena bransa, nije samo hobi pa je to isto jos jedan razlog zasto sam podelio ovde. Da njen glas cuje sto vise ljudi.

A pored fenomenalnog glasa, muzicki ukus joj je isto tako sjajan i, kako rekoh ranije, neke njene pesme koje je slala na ovo jedno strano takmicenje donekle slicno nasem FSCu (gde se oboje takmicimo), cu slati i ja ovde. Pesme koje su i meni isto tako sjajne + neke pesme koje sam joj i ja preporucivao i koje su sjajno prolazile tamo :D Napisacu u FSC temi kad se poklope okolnosti tako da jedna od ovih pesama moze da se posalje.
 
Nisam znao da je Yohio '95. godište. Aprijatno. 💀
 
Ivana Jordan i Pozitivan Haos - Tebi, samo Tebi

Zato Tebi duša, spletena u mreži,
Tebi, samo Tebi, danonoćno teži!

U Tebi je mudrost, u Tebi je snaga,
U Tebi je ljubav, lekovita blaga
U Tebi je radost, i pesma Očeva

Što i ljudska duša, želi da zapeva.

 
Pozitivan Haos, wow, zaboravio sam na njih. Gloria mi je bila top ne Beoviziji 😁
 
Back
Top