Šta trenutno slušate?

Juu, sećam se kad je nastupao u Beogradu da je bio neki incident da su ga gađali plišanom igračkom. RIP 🕊️
 
Prvo sam mislila da je neka troll vest. Ne mogu i dalje da verujem!
Kakav kreativan um!!
Padom helija umreš sa 32 😭 baš će mi nedostajati njegova muzika
 
Ono kad su zajebali Zlatu 2011e (namestili Miki pobedu), a Ukrajina je mogla lagano da pobedi na ESCu sa Kukushkom! Gravity ni blizu dobra a završila treća. PF.

Tebe ya bachyla
Mene ty, oi, ne spiimav
Do neba letila


KUKU!
 
Šta trenutno slušate?
Back
Top