ch Švajcarska 2023: Remo Forrer - Watergun

Izgleda da je samo zazvučalo moćno. Dobra je pesma, ali deluje mi da nema potrebnu jačinu, videćemo. U prevodu, zvuči mi kao jedna prosečna FSC pesma. :ROFLMAO:
 
Izašla pjesma, meni se sviđa, ali pošto samo publika glasa daleko je od sigurnog finalista

 
Da, emiteri će morati da se navikavaju na konkurentne pesme kod publike, pakao!
 
Poslušao dvaput, dobra je, ali da, ne znam baš kako će se izboriti s onom paklenom konkurencijom u prvom polufinalu. Jedino me nervira dio između 2:20 i 2:30, imam osjećaj kao da kreće skroz druga pjesma i onda se opet vrati na isti put. Moglo je i bez toga.
Inače, jako me, naročito u refrenu (čak i glas) podsjeća na Isaka Danielsona i nešto što bi on otpjevao.

I da, ne mogu skroz ozbiljno shvatiti pjesmu, koliko god dobra bila, koja se zove Watergun. Pa jebote
 
A jedan deo refrena bogami podseća i na Mađarsku 2016.
 
Boze koliko bacen talenat. Pesma je cisto meh a njegov glas WOW. Steta.
 
Onako. Nije loše, možda nastupom pokidaju.
Sa žirijem bi bio finalista sigurno, ovako će biti teško
 
Hvala Švajcarskoj što je odlučila da se žrtvuje i ispadne u već preteškom polufinalu 😍

Šalu na stranu, ovo je prilično mlako i tekst izgleda kao da ga je napisao neki AI program nakon što je neko uneo komandu ‘write a pop song about war’.
 
I meni je odmah palo na pamet da je AI radio pesmu. 💀
 
Ovo su mi hajpovali ljudi na internetu?
Bukvakno tekst takav klise, a pesma kao pesma samo ok
 
Rekao bih da Svajcarska i Holandija nece proci dalje zajedno, tj da ce jedna ispasti
 
Holandiju sam čula više puta, sećam se da je ok, ali ne sećam se kako ide... Švajcarsku jednom i neću više.
 
Back
Top