se Švedska 2022: Cornelia Jakobs - Hold Me Closer

Sedeo sam sa Šveđanima pa smo pevali zajedno ovo, moram da kažem da je imala najbolju reakciju u Areni večeras, ja sam u jednom momentu tokom nastupa osetio Loreen vibe.. Ona je ubica..

Najbolja reakcije u areni, a balada 😍 Ne može to svatko
 
Sedeo sam sa Šveđanima pa smo pevali zajedno ovo, moram da kažem da je imala najbolju reakciju u Areni večeras, ja sam u jednom momentu tokom nastupa osetio Loreen vibe.. Ona je ubica..
Dopada mi se uopsteno sto prenosis svoje utiske sa lica mesta. (y)
 
Korny 92 drugo godiste 😳 ja mislio dama u 40ima, a ona god dana starija od mene 🙄
 
Meni je bila odlična,iako bih voleo da je nešto promenila u nastupu.
 
Dopada mi se uopsteno sto prenosis svoje utiske sa lica mesta. (y)
Danas sam bukvalno pobegao od haosa malo, otišao u Šamoni, popeo se žičarom skoro do Mon Blana, 3842 mnv.. :D
 
Malo da smiris zivce pred sutrasnje finale.
Nemam kartu (knjižicu hahaha) za sutra.. 🥺🥺 Ali dobro, biće i u selu haos, osim ako ne padne kiša pa sve ode dođavola, sa blatom.. 😂 Evo neki moji se sad spremaju za žiri finale.. OMG..
 
Pa nije ovo na kraju ispalo tako loše. Taj što je okretao krug se nije video, i ona je ok otpevala.
 
Meni se čak u nekom momentu učinilo da ga je okretala ona? Kao ono naslonila se na krug pa hodala unazad i leđima ga gurala, baš pomislih možda su tu zumom na nju rešili problem i izbegli da se vidi ta osoba?
 
Odlicna je bila, ne znam sta je bilo kome falilo. Jedino sto nije dovoljno gela u kosi stavila pa se nije naostrila kao na MF. Ovo je jedna od 4 pesme koje sam znao i jos uvek mi je u favoritima, voleo bi da je vidim kao pobednicu iako ne verujem.
 
Odlična, specifična boja glasa diže pesmu na viši nivo. Vrh kod žirija bez dileme. Pobeda... teško. Inače, favorit moje majke, prvi put je čula sinoć i ostala je opčinjena.
 
Bila je jako dobra sinoc, meni u top 3. Bice visoko i u finalu ali definitivno nije pobednica.

Drago mi je sto je uspela da izvuce maksimum uprkos okolnostima koje su je pratile.
 
Koje su je okolnoste pratile, jel sam propustio nesto :O ?
 
RAI izignorisao švedska uputstva pa im nastup nije izgledao dobro kao na MF.

Inače, najbolja pesma ove godine i jako mi je žao što neće pobediti.
 
Lose je izgledalo sve ovo na probama (ne njenom krivicom), ona sama je bila na ivici suza. Ali sinoc je izgledalo i zvucalo dobro uprkos tome.
 
Aha drzao sam se dalje od sve vesti oko proba, pa sam nazad sa svim sto se desilo.
 
Treće mjesto je dobro mjesto!

Ona čini mi se najbolje prolazi na listama diljem Europe, nadam se da to znači dobar televote
 
Back
Top