se Švedska 2023: Loreen - Tattoo

Evo radi opet.
Šta vam kažem ništa me ne slušate.. 🥺🥺🥺 Tone ide...
 
Tone prosla u finale

Viktor i muski duet u semi
 
44wm1Aq.jpg
 
FINAL:

1. Jon Henrik Fjällgren, Arc north feat. Adam Woods – "Where are you" 10/10
2. Tone Sekelius – "Rhythm of My show" 3/10

SEMIFINAL:

1. Elov and Beny – "Raggen GÅR" 4/10
2. Victor Crone – "Diamonds" 3/10
 
Ako može neko da objasni nisu mi jasne njihove takmičarske faze. Neko u pf neko u finale ,po čemu? Btw odgledah rekapitulaciju niko me nije privukao da odgledam ceo nastup
 
Ako može neko da objasni nisu mi jasne njihove takmičarske faze. Neko u pf neko u finale ,po čemu? Btw odgledah rekapitulaciju niko me nije privukao da odgledam ceo nastup
Prva dva idu u finale, 3. i 4. mesto u polufinale, to ti je skoro kao AC ranije, skoro ništa se ne razlikuje od AC..
 
Ništa zvanično nisu rekli za G:sona, osim da će se to razjasniti tokom turneje. Što se tiče privremenog prekida (tillfälligt avbrott), problem je bio u Stokholmu i prekid je trajao dok je promenjena putanja emitovanja. U Geteborgu nije bilo nikakvih problema...
 
Gledam sledeću grupu, broj 1 i broj 7 su opet onako "predictable" favoriti, Wiktoria i THEOZ, mislim da će na kraju i ići dalje, meni lično ne obećavaju nimalo, na osnovu prethodnog materjala, a naročito Wiktoria, ali ovde može da bude i malo tricky čini mi se, meni lično obećava Panetoz, i mislim da oni sa slot 5 mogu da iznenade, sad videćemo do koje mere..
Maria Sur iz Ukrajine je taktički stavljena na predzadnji slot, čini mi se da ona ipak neće imati toliko impact za DTF, nešto mi govori da je velika balada u pitanju i da će ići komotno u polufinale.. Od Tennessee tears ja lično najviše očekujem, bojim se da nemaju nikakve skoro šanse ali country i može da odradi posao, sve zavisi od tipa pesme..
Slot 3 mi je ovako dosta zanimljiv, to je Onaj MF entry koji obično odskače, ne uklapa se u MF, tako da mene posebno to interesuje, i na osnovu autora i na osnovu samog izvođača, može da ide na obe strane za moj ukus, a o šansama takođe teško da može više pre nego se čuje jer tu može da se krije "koska" ove grupe potencijalno, slot 2 - Eden mi deluje kao beznadežan slučaj...
 
Back
Top