Željko Joksimović

Ma nije puko, vrteće ovo na radiju pa će ljudi zavoleti pesmu polako.
 
Ali ne pričamo o tome uopšte ahahah
 
Pa ako pričamo o tome da je van vremena realno i 2012. je bio passe lol
 
Dobro, ali svakako je pukao sa pregledima kao da je Goga Stanić. E sad zašto je tako možemo da analiziramo, ali pre će biti da je omikron u pravu - pauziraju deceniju i onda je šokantno što su pukli.
 
Meni je ova pesma lepa i sigurno da će se vrteti po radio stanicama, ali ovaj broj pregleda za izvođača njegove karijere i popularnosti je propast. Šta bi bilo da je izdao album sa 10 pesama? Definitivno da je duga muzička pauza učinila svoje. 😕
 
Blamantno je da zvezda ovog kalibra ima ovakav flop kada promoviše povratnički album.

Cak je i Karleuša pokidala kad se uporedi sa ovim.

Mada za ove nove genracije su Karleusa, Zeljko, Marija Serifovic, Seka Aleksic i ostali ono sto su nama kad smo bili deca 2000-ih bile Vesna Zmijanac i Dragana Mirkovic.

Senke iz prošlih vremena.
 
Ovi pevači 45-50+ misle da mogu da naprave pauzu od 8-10 godina i da se to ne odrazi na nove pesme.

Bas me zanima kako ce Ceca proci sa novim albumom.
Mislim da je veci problem to sto je pesma poprilicno bezlicna i neinspirativna. I onda ako nema hajpa oko njegovog kanala sanse da se automatski nadje u trendingu su minimalne
 
Blamantno je da zvezda ovog kalibra ima ovakav flop kada promoviše povratnički album.

Cak je i Karleuša pokidala kad se uporedi sa ovim.

Mada za ove nove genracije su Karleusa, Zeljko, Marija Serifovic, Seka Aleksic i ostali ono sto su nama kad smo bili deca 2000-ih bile Vesna Zmijanac i Dragana Mirkovic.

Senke iz prošlih vremena.
Ne znam da li si ti to bio napisao, ali prošli put je nastao rat kad je neko napisao da je Dragana Mirković za muzej. Nemoj pls!! :D
 
Mislim da je veci problem to sto je pesma poprilicno bezlicna i neinspirativna. I onda ako nema hajpa oko njegovog kanala sanse da se automatski nadje u trendingu su minimalne
Kao i većina klasičnih pop pjesama kod nas. Ništa novo(, bolje), ne prate se trendovi muzički nego se trude da ostanu na istom zvuku kao prije 10 godina. Poštujem ja njih sve, ali mislim da moraju da se trgnu malo jer je šteta da nemaju nove hitove a toliko su kvalitetni pjevači/autori.

To je neko moje mišljenje.m4a
 
Duga pauza je uzela danak i to je ocigledno, ali on ovu pesmu nije ni promovisao. Da nisam ovde videla da ce je izbaciti, ne bih ni znala. Nema ga nigde po emisijama, nikakve promocije, nista.
Njega definitivno muzika (bar muzika za samog sebe) sve manje zanima od nekih drugih biznisa koji su mu verovatno profitabilniji.
 
Ja stalno čitam o tim njegovim biznisima a pojma nemam NA ŠTA MISLITE
 
K1 televizija i šta još?

Joj, Tanjug je njegov isto?
 
I verovatno ima i svoj muzički studio i eto, mašala.
 
Pa to… televizija prvenstveno, nekako se od tada povukao… uradio muziku za Tomu i to je to.
 
Ma on je svoj vrhunac već postigao.A i da ne bude imao nijedan hit više može pjevati na račun starih pjesama.
 
Bas se oseca da udara na nostalgiju, al mu i ne ide nesto, a ne shvata da bi publika od njega eksploziju posle ovoliko vremena. Kada si toliko odsutan, i ne izbacujes prakticno nista, a jedno si od najvecih imena u industriji zemlje, pesma koja nije ni za osrednju kategoriju medju njegovim, je los potez.
 
Back
Top