12. FSC SPECIJAL - Welcome to the jungle

Mi koji navaljujemo da se otvori tema što pre:

Mcr Teenagers GIF by My Chemical Romance
 
Meni deluje da će biti nešto tipa Free your mind, neki vid izražavanja slobode u svakom slučaju. :ROFLMAO:
 
Poky, banovaće te, nećemo moći da te vratimo ni kmečanjem u Predlozi i utisci o forumu! 😭
 
Cini mi se da je dezurni pogodio temu.

Ja koji citam ovo, a svakako ne mogu da ucestvujem.
 
Ne verujem da će baš procenjivati karakter, otkud mi znamo kakvi su pevači privatno
 
Ne verujem da će baš procenjivati karakter, otkud mi znamo kakvi su pevači privatno
Ne karakter pevača, nego karakter kuća tj za svaku da nam se da po nekih par stvari, i onda kao pesme da trazimo da se uklapaju u taj kalup, tipa Sliterin - da budu neke više dark pesme, tvrdji neki fazon itd i tako za svaku kuću
Ali svakako, to je u mojoj glavi bilo samo, mislim da ce biti ili neka skoro pa slobodna tema ili 🇬🇧, kao što su neki već pogađali
Ali bilo bi zanimljivo i ovo sa kućama, ali kako god, biće super bilo šta 🤩😆
 
Hvala svima na poenima za ekotehno 🥰, navijao sam za black hole koja je ubjedljivo najjača pjesma protekle sezone, a odmah u stopu je prati dzanum.
 
Cestitke na pobedi @Vax'ildan , zasluzeno :D

Drago mi je i da su mojih 12 p( We Come as Romans), 10p (A Day to Remember) i 8p (Go_A) takodje prosli fino. A Kolomiyka je definitivno zasluzila bolji plasman.

Cestitke i Leu (jos jednom) na fenomenalno odradjenom showu. Cekamo novi (kad pobedis ponovo) :D
 
Cestitam Stefanu28 na pobedi u Reviji Pobednika i drago mi je sto je moja 12-ca pobedila. ☺️
Cestitima Vaxu na pobedi u Drugoj Sansi. Drago mi je. 😊Pesma mi i dalje nista posebno, neostavlja mi neki utisak, ali ocigledno je kvalitetna i vecini se dopada.
Hvala na poenima za Ankor. Uci u neciji TOP 10 od 30 pesama nije mala stvar, a to je bilo kod 9 forumasa. Svaki poen se ceni. 👍

Posebna zahvalnica Leu, sto je preuzeo organizaciju i odgovornost da se revijalni deo FSC-a nastavi. Bravo. 👍👏
 
Sjedinjene Pacifičke Države su se oglasile. :D
 
Nisam stigao da se zahvalim do sada i gledam rezultate. Neviđeno ,od samo 11 glasača ovoliko poena ,5 .mjesto :hvala svima na visokim poenima,nikada nisam bio ovako visoko na specijalu. Ćestitam pobjedniku
 
Back
Top