12. FSC SPECIJAL - Welcome to the jungle

Čestitam Leu na trudu za sve postignuto u kratkom vremenskom periodu. Vax, čestitam na prvoj pobedi (Mojih 0p) Iskreno, po meni su Zara i Marko Bošnjak realniji pobednici, Džanum je predivna pesma ali ja lično imam problem sa njom (podseća me na Ribnikar) jer su je koristili kao za sound vezano za događaj i dosadila mi je ruku na srce. Žao mi je što nisam mogao više poena da dam, mnoge pesme bi dobile.
 
Bravo Leo na svim organizacijama i drago mi je što sam i ja slavio na jednoj.

Tačno sam znao da će mali broj ljudi da glasa za Činčilu ali da će bar dati visoke poene, što je i najbitnije u ovako brojnoj konkurenciji.

Svega 5 glasača a 51 bod 😄
Shum, dracarys (razmijenili 12ke), Storm hvala na 12, Petre na 8, Stefane na 7. 🙌

Može tema i danas a i nakon Božića, meni svejedno
 
Može DŠ u penziju ILI da stvarno bude samo takmičenje ispadača.
 
Čestitam Vaks! :) Pobednička pesma je skroz OK, iako nisam neki njen fan. Hajpovana je baš dosta, ali je pobeda bez sumnje zaslužena!
Drugoplasirani Bošnjak mi je bio drugi ispod crte.
Drago je da su Faith No More imali prilično dobar plasman (nisam to očekivao), a šteta što Marko nije glasao i diskvalifikovao odličnu :se: verziju "I Turn To You".

Ja sam svojim šestim mestom prezadovoljan (drugi uzastopni top 10 na DŠ i oba puta popravljen plasman sa redovnog FSC-a)! Nadao sam se da budem negde makar u sredini što se plasmana tiče, tako da je na kraju ispala bolja pozicija od bilo koje ostvarene tokom FSC godine. :D A tek da su učestvovali u glasanju Doctor Who, Niko, Labi, koji su mi dali tada visok broj bodova, plasman bi mogao biti još bolji...
Hvala svima na poenima! 👏
Posebno mi je drago što je moja nominovana pesma za godišnju nagradu "Before I Go" sa četiri dvanaestice dospela u top 5 (MarkoH i ja razmenismo 12). :D
 
Preduhitrio si me, taman sam pisala post.

Elem, dobili smo organizatora prvog izdanja za ovu godinu.

Organizator 255. FSC-a jeee Stole.:D

EwkNyR8.png
 
Lepo, a kada da ocekujemo otvaranje nove teme? Ako bude tek posle Bozica, bilo bi lepo da vec sad znamo koja ce tema biti. :D
 
Back
Top