233. FSC - World Cup

Nemam pojma o kakvom se razvlačenju pesama priča, ja sam Džejkobu dao 12p i za mene je on najviše zaslužio da pobedi. :) Kao i onomad Normandie, pa i nesrećni Mehdi, Gina, itd. Ja ne mogu da ne komentarišem pesme, a kome se ne sviđa svakako nije u obavezi da čita. E sad da li postoji tok misli "Jao smorio je s ovom pesmom, daj da joj zalepim nulu iako je i meni ekstra" - pa to je vaša dijagnoza, nije moja. :D
 
Šteta što moje pesme niko ne hapuje, pa kad propadnu da mogu i ja da budem u fazonu kmeee targetiraju mi fsc pesmu kmeee
 
Ja sam već rekao da sam svojim plasmanom i više nego zadovoljan i to zaista mislim, a lično ne smatram ni da je Australija "propala", nisam među onima koji sve osim pobede i top 3 smatraju propašću. "Kmečao" sam i kad su se tuđe pesme ranije targetirale. Uopšte se ne radi o uspehu i propasti, a sve ostalo sam rekao u svom postu na prethodnoj strani.
 
Ljudi, mnogo ste bre osetljivi, sve shvatate licno. Opustite se svi, praznici nam stizu, uzivajte! (Boze, samo sto ne serem med)

I za kraj da cestitam Tetsujinu na odlicnom FSC-u i da se zahvalim glasacima za nesrecnu Sincerely Anne:

12 zeleni, rintintin, Destry94, Leo Cezar
10 Erin Navan, Endrega
8 Stefan28, Margy

(stvarno ne znam sta vam se kod nje toliko dopalo :ROFLMAO:)
 
Ja sam već rekao da sam svojim plasmanom i više nego zadovoljan i to zaista mislim, a lično ne smatram ni da je Australija "propala", nisam među onima koji sve osim pobede i top 3 smatraju propašću. "Kmečao" sam i kad su se tuđe pesme ranije targetirale. Uopšte se ne radi o uspehu i propasti, a sve ostalo sam rekao u svom postu na prethodnoj strani.
Oslonićemo se na činjenicu da većina igrača ima preko 30 godina i da hajpovi i bojkoti ne mogu da utiču na njihovo mišljenje.
 
Čestitke Dodo na pobedi! Ako sam dobro skontala (sitnu knjigu ste ispisali za jedan dan :D ) ovo je tvoja prva pobeda, bravooo!
Moj favorit, tj. mojih 12 poena je bila Nemačka koja je završila na 2. mestu tako da bravo i za Boxy-ja.
Nigerija i Švedska su dosta nisko završile, šteta.
Tetsiju pohvale za organizaciju i hvala na podršci kada sam se mučila sa pronalaskom pesme, zaista sam bila na korak da odustanem.
Slušamo se sa novim pesmama u novoj godini! :)
 
Jel moze neki drug link za skidanje tabele posto mi ne radi sa prvog posta.
 
Back
Top