235. FSC - A Star Is Born

Znaci Leo prekopirao celu moju organizaciju jer sam uspeo pobediti kao organizator i stvarno mu proradilo.

Pobednica je zamalo od mene ostala bez poena jer je nisam mogao ozbiljno shvatiti zbog onog 'Ebam' pa sam i sam bio iznenadjen kad sam joj na kraju dao 2 poena, jer osim tog dela pesma je stvarno lepa i bilo bi vise da nije bilo toga.

Cudi me sto Hero nije puno bolje prosla.
 
Ok ja se osećam kao Jermenka na JESC-u kojoj je izmakla pobeda a organizacija se ponovo vraća u Francusku 😂 Čestitke Leo i na organizaciji i na strpljenju, postao sam kao Etica ne stižem da glasam na vreme. Čestitam na pobedi 👏🏻 Ljudi ali drugoo mestoo, ne mogu da verujem. Hvala svima od srca 💖 verovao sam u pesmu i mnogo mi je drago da vam se svidela ,ipak nisam očekivao ovako visok rezultat.
 
Čestitke Leo na svemu ovde! :D
Složio sam se i ja na Slušanju da ona jeste bila materijal za pobedu. Kao što si mogao već da vidiš, dopala mi se prilično pesma, ali je bila prva ispod crte. :LOL: Daleko mi je bolja od drugoplasirane koja nikako nije moj fah (izvini libertà), ali da sam njoj ili Bošnjaku dao veći broj poena (>6), sigurno bih bio diskvalifikovan zbog skandala. :ROFLMAO: (šalim se)

Drago mi je da je Makar uspeo da se uvuče u top 10, iako mislim da je minimum morao da bude u prvih 5.
AViVin tim dobija nagradu za najbolji aranžman na poslednjih 10 FSC-ova! 👏
Bravo @Micky @Djole89 @Replay @Pokahontas ! Zahvaljujući vašim pesmama (ali i mnogim ostalima) ovaj FSC mi je bio na dosta visokom nivou! 👌
Što se mene tiče, mogla je potpuno identična tema i naredni put, ili makar još nekih od narednih puta.

Zahvaljujem najviše Hansu Molemanu na 12 poena! :love:
Zatim hvala Etici i Marku na 7 poena (kod Marka je bila razmena 7 za 7), te još jednom Aquariusu - Bebi, kao i Erin na 6, chodi na 5 poena, kao i Leu, Rintinu i NSTS na sitnišu. :) (I Tinteu na 7 iz suprotnog pf ;))
 
Cestitke Leu na organizaciji i pobedi, prelepa pesma.
Hvala svima koji su glasali za predivnu VIIVI. Prvobitno sam planirao da posaljem Carson Coma - Pok, ali mi je nekih pola sata pre otvaranja linija naisla ova lepa balada na finskom i nekako me odradila na pravi nacin da nisam mogao da je ne posaljem. Inace, nju sam umalo poslao na Petrov balticki FSC.
 
Mislila sam da je 'Et Bam' mozda poslao Ro. Asocirala me na onu njegovu pobednicku pesmu 'Dommage' (Erza Muqoli) zato sto je obe radio Vianney.
Cestitke, Leo! Lepa je pesma.
Ornella je prenisko; volim pesmu, a cesce je slusam u Vanninoj verziju - Susret.
Joy Crookes je odlicna (@sparkle, capila si mi izvodjaca; planirala sam da je posaljem nekad, ali ne znam koju bih pesmu odabrala).
Posebno mi se dopala pesma iz suprotnog pf-a koja nije prosla, a i da je prosla opet bi ispala - MARA - Coração de Pedra.
Hvala svima koji su glasali za moju pesmicu slatkicu odnosno finski duet.
Iznenadjenje mi je sto su prosli, delovalo je da nece, a 11. mesto je u ovoj situaciji i odlicno, jer do sada sam samo jednom sa izvodjacem iz Finske usla u finale (The Rasmus, 17. mesto), a nijednom sa izvodjacima koji su pevali na finskom.
 
Hvala Stole na 12, Stefan i Novinar na 8 za Clintona, koji je nazalost ostao neshvacen. Razocarenje nule od Destrija, Tintea i slabe poene od Roa, ocekivao sam da ih tekst vise pogodi.
 
Hvala Stole na 12, Stefan i Novinar na 8 za Clintona, koji je nazalost ostao neshvacen. Razocarenje nule od Destrija, Tintea i slabe poene od Roa, ocekivao sam da ih tekst vise pogodi.
10 od mene u stvari. I dalje mi nije jasno kako nisi prošao 😬
 
Da se i ja zahvalim, ovoliko 12ica nisam imao ni kad sam pobeđivao, a ako sam makar jednoj forumski orijentisanoj individui ostao u sećanju sa Alvisom smatram to nerealnim uspehom.

Hvala za 4 X 12 Stormi, Novinar, Škoda i Micky :love: :love: :love:
3 X 10 Miloš Fejsbuk, Petar i naravno Putinka
2 x 7 Pokahontas i Ro97

Pored toga bilo je tu još nekih par ocena, sve ostalo su nule. I dalje mi je iritantno da je između 8. i 15. mesta tako mala razlika, bilo je stvarno stvar sreće ko će gde da završi u ovom opsegu, nažalost to prokleto 13. mesto je bilo nezaobilazno.

Inače pesmu sam otkrio na onom Spotify radio ili kako već, sačuvao sam je odavno ali sam se navukao na nju tek tokom FSC-a.
 
Hvala Stole na 12, Stefan i Novinar na 8 za Clintona, koji je nazalost ostao neshvacen. Razocarenje nule od Destrija, Tintea i slabe poene od Roa, ocekivao sam da ih tekst vise pogodi.
A ja sam mozda jedini kome je tekst (bukvalno) na poslednjem mestu. Tj. ne obracam paznju na tekst u pocetku, tek ako mi se svidi pesma (melodija, aranzman, glas ...) onda posle xx slusanja obratim paznju na tekst. Mada se moglo ocekivati nula od mene posto je dobio ocenu 8 i sasvim mi je ok pesma (na kraju 13. u pf-u).

O, napokon i ja da se radujem sa pobednikom posto mi je najbolja pesma izdanja pobedila i mojih 12p, posle duze vremena. Cestitke Leo na pobedi i organizaciji. A svaka cast publici. (y)

Hvala na poenima za Bugarina Orlina Goranova koji su interesantni 12p Vax; 10p Endrega (😲☺️); 8p MilanB; 7p Ivana; 6p cinque; 5p Stole (posle duzeg vremena neki poeni); 4p, 3p i 2p - mogao je neko od njih da ih udeli, oni mi fale da popunim redosled; 1p Destry94 (malo iznenadjenje). Hvala i onima kojima se dopala pesma iz suprotnog pf-a. Interesantno mi je to sto sam do pred kraj bio medju finalistima, dok nisu jos glasali Storm i Ro97 koji su bukvalno progurali Endregu (24p) i dodoa (11p) u finale.
A ovako mi je sok to da je Famy bila ta koja je do pred kraj bila jedina bez poena.
 
Juu tek sad kad sam poređao redosled glasanja u PF vidim to o_O
Ima Boga, ima!!!
 
Back
Top