235. FSC - A Star Is Born

Meni je prva asocijacija na takve pesme O Julisi iako mi je mozda i najslabija od svih koje su bile :ROFLMAO:
 
Čestitke na pobedi i pohvale na organizaciji. Rezultatima manje-više zadovoljna, drago mi je što je bar nešto od mojih većih poena dobro plasirano. Takođe, hvala svima na glasovima za izvođača interesantnog vokala koji se, moram priznati ni meni nije baš na prvu dopao, ali nekako sam se navikla, gledajući seriju u kojoj je čak pet Sonerovih pesama deo soundtracka i od tada ovu koju sam poslala sada i još nekoliko redovno vrtim na Spotify. Hvala Pokahontasu i Novinaru na dva puta po 10, Endregi na 6 poena, Rou na 5, kao i ostalim forumašima na onim sitnijim, ali svakako ne manje vrednim poenima.

Printscreenovi: prijave: Stefan28, rintintin; glasovi-polufinale: Djole89, Novinar; glasovi-finale: cinque, Bebi.
 
Haha, bravo Leo! Čestitke i na pobjedi i na organizaciji.

Hvala svima na glasovima za S10, lijepo što je opet bilo finale, baš volim ovu pjesmu i drago mi je što sam je poslao.

Ajmo sad da vidimo novi FSC!
 
@dodo Nije bilo suđeno u oktobru , pošto sam Mentissu upoznao kroz The Voice bio sam ubeđen da je iz Francuske međutim u pitanju je bila predstavnica Belgije :D

Untitled.png
 
Joj, da, bukvalno sam zaboravio na to. Eto, pobedila je kada je trebalo, a mi smo zauzvrat na OE dobili Zidove ❤️
 
Back
Top