237. FSC - Women's Day

Ugrabih vreme da sumiram utiske, prvo, bravo @Filhy na izboru vrlo interesantne pesme i izvođača, Yebba je prenisko završila. U polufinalu sam joj dala 10p ali me nešto povuklo da pustim live verziju koja me toliko oduševila da se zacementirala na 12 poena. Zapravo, bilo mi je zanimljiv njen način pevanja i oni visoki tonovi, ne znam kako bi to nazvala, američko jodlovanje 😄 ?!? Razmenili smo top poene, nekako od tebe često stignu dobri poeni, hvala 😊
Live verzija je specijalna i ima daleko više pregleda od spota. Ja sam se odlučio da pošaljem spot, a da verzija uživo dođe kao šlag na tortu na Zajedničkom slušanju. Da li je to bio dobar potez (posebno s obzirom na mali broj posedilaca "Slušamoa"), ne mogu nikada saznati, ali mi je baš drago da si je ti poslušala i da je na tebe ostavila tako dobar utisak. :D

Ja sam više bio za to da memorijalni FSC u čast Erin bude redovni kako ne bismo razvodnjavali i duplirali takmičenja, ali dobro, kakogod bilo.

@Pokahontas
Posle tri sjajne pesme sada si poslao najgoru moguću. :LOL: Baš mi je parao uši ovaj "nemogući" miks, odnosno spoj nespojivog, kao da sam bio između dva stejdža ili negde gde se društvo u sred noći sakuplja između dve diskoteke ili noćna kluba, pa se muzike mešaju i prave glavobolju.
Nadam se da se već sledeći put vraćaš svom starom dobrom stilu. ;)
 
Jeba je definitivno trebalo da se takmiči s uživo verzijom, ali razumem da se išlo na efekat šoka studio vs live jer bih i ja to uradio.
 
Već par dana viđam ovo po mrežama, ima li neko od forumaša u ovom autobusu? 😄
Ovo smo @zeleni , @Bebi , @Endrega , @MarkoH i ja dok vajbujemo uz plitak potok

@Pokahontas
Posle tri sjajne pesme sada si poslao najgoru moguću. :LOL: Baš mi je parao uši ovaj "nemogući" miks, odnosno spoj nespojivog, kao da sam bio između dva stejdža ili negde gde se društvo u sred noći sakuplja između dve diskoteke ili noćna kluba, pa se muzike mešaju i prave glavobolju.
Nadam se da se već sledeći put vraćaš svom starom dobrom stilu. ;)
@Filhy e jbg sledeću pesmu mi stavi u crnu zonu, potpuno crnilo :ROFLMAO:

aj valjda će da ti se svidi ova sada na 239. ako učestvuješ
 
Što mrzim kad nađem neku pesmu koja bi odgovarala nekoj prošloj temi, a sad sam našao pesmu koja bi se baš poklopila sa temom dana žena. 🥲
 
Što mrzim kad nađem neku pesmu koja bi odgovarala nekoj prošloj temi, a sad sam našao pesmu koja bi se baš poklopila sa temom dana žena. 🥲
Tako i ja ili kada ne mogu da se setim neke dobre pesme, a kasnije mi padnu na pamet 😳
Ali nemam spisak kao vecina, mozda moram poceti da ga pravim 🤔
 
Tako se meni desilo sa I See Red za Bebijevo seksualno izdanje.
A desilo mi se i na jednom izdanju prosle godine, necu reci kom jer bi mozda neko povezao kada je budem poslao, a to jedva cekam 😁
 
I meni se za ovo izdanje desilo da otkrijem pesmu bas na dan priredbe za pf
 
Back
Top