240. FSC - Collabs

Mogu i da kopiram onaj svoj odgovor Bebiju (mislim). :D
 
Bravo Tets za organizaciju a i ES za pobjedu! Zamalo dupla 12, ali reko ajde u finalu da 'promešam karte' kao Neda pa da dam drugoj pjesmi 12.

Iskreno nisam mislio ni da ću proći sa Can't Hold Us, jednom od meni omiljenih inače, a onda vidjeh da sam prilično 'lagano' prošao, a u finalu mi je plasman manje bitan, ali hvala svima koji su glasali, pobrojaću vas imenom sutra nekad :D

Radujem se Milanovoj temi 😄
 
Čestitke Evilsmile na pobedi! Bravo Đole (moja 12ca), Destri vicešampion, Mickey na odličnim pesmama i zasluženim visokim plasmanima 👍 Pokahontas mojih 10 poena, 12. mesto u finalu solidno ali pesma je zaslužila više.
Tets, organizacija naravno na vrhunskom nivou!

Stefan prepoznat. :D Bravo Tetsujine na predivnoj pesmi. Ali još veće bravo za... pa ovo više nije interesantno... :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Sparkle!!! 👏👏👏

12 Elderbrook with Bob Moses - Inner Light

Pa, hit 😂 Mislim da imam pretplatu na tvoje 12ce 🤗 Hvala Filhy, krenulo je već standardno da razmenjujemo fine poene. Nažalost nisam bila u tvom polufinalu, a da jesam sugurno bi Goldfrapp i Dave dobili visoke poene.

Što se mog polufinala tiče bravo Shum, hrabar izbor i odlična pesma jer na FSCu slabo prolaze pesme koje iskaču iz šablona. Bebi je isto imao super pesmu.


Za svoju pesmu sam prognozirala 12. mesto, na kraju 6. dakle duplo bolje 🤗 Hvala svima koji ste je nagradili poenima (čak 5x12, 2x10, 2x8) i što ćete nastaviti da je slušate.
 
Evo da se i ja oglasim opet i da stavim tacku na razne optuzbe da se ovde radi o nekakvoj provokaciji. Zapravo sam prvo planirao da posaljem drugu pesmu. Lepo sam spremio prijavu par sati ranije, samo da kliknem send kad se otvore prijave, da neko drugi ne prijavi pre mene. Kad imam sta da vidim - nisu dozvoljeni izvodjaci koji su bili vise od 2 puta, a jedan iz mog para je bio vec iha ha. Ok. Pogledam spisak, nema nista sto odgovara temi zbog uslova max 2x. Trazio sam i trazio, ali nisam uspevao nista da nadjem, sve sto mi se svidi ne moze zbog uslova max 2x. Dotle je doslo, da sam bio spreman da posaljem Lepu Lukic i Radu Manojlovic - Glavu gore mala, koju sam slucajno cuo na TV lol. Ove pesme sam se slucajno setio, jer sam gledao cinematic videos iz najnovije WoW ekspanzije(ne igram vise, ali i dalje pratim pricu). Tako da je ovo bio last resort.

Roov komentar me je jako nasmejao, a ostali se bas nisu proslavili. Prozivanje i etikatiranje mene kao i onih koji bi glasali za pesmu, pa cak i onih koji bi se udostojli da je poslusaju, stvarno nije u redu. I to od ljudi koji bojkotuju ovo i ono, hteli bi da se zabrani ovo i ono. A onda govorite o nekom postovanju. Kakvo je to postovaje, kad neki nisu hteli ni da poslusaju pesmu. O cemu dalje da pricamo?

Inace vec duze vreme u planu imam da posaljem jednu od 24:01, tako da je ocekujte u buducnosti. Zasto? Zato sto mi se svidja i zeleo bih da je ljudi cuju. Jer i ova pesma se dopala nekolicini. I to je dovljno. ❤️
 
Da se zahvalim svima koji su glasali za Black Hole pojedinačno 🥰

12p: @Petar @Leo Cezar @zeleni
10p: @Milos-S @Pokahontas
8p: @Destry94 @Ro97
7p: @⚡𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶⚡ @Stole @Nije sve tako sivo
6p: @Djole89 @Niko
5p: @Filhy @MilanB
4p: @Tinte
3p: @Micky @Vax'ildan
2p: @Ivana

Baš mi je prijalo ovo izdanje kao i cela atmosfera, pre svega mi je drago da se ljudima baš svidela pesma i da će slušati i kod drugih.
Ma ruke ti se pozlatile! Ovakvu vožnjicu nismo imali još od Hostage. Sedmo mesto SRAMOTNO.
 
Jedva cekam da storm oeganizira da sve pršči od pinkoće
 
@EvilSmile Cestitaaaam. Posle nekog vremena pobedila je pesma kojoj sam dao poene (3p) i spada mi u red pesama koje mi se dopadaju. 👍
Cestitke i @Tetsujin na organizaciji i plasmanu. Meni jedna od najboljih pesama i na kraju dogurala do 10p.

Hvala na poenima za divnu Brunette i ovu pesmu. Nisu Top poeni ali je poene dobila od 10 forumasa od ukupno 18. Nastavljaju se losi rezultati u Tetsujinovoj organizaciji, ali jednom cu zasijati i ja (valjda hehe).

I bar mi je drago da mi je jedna TOP pesma u TOP 5.
 
S obzirom da više ne mogu editirati prvi post, evo tablice s rezultatima ovdje.
 

Attachments

  • 240. FSC.xlsx
    33.6 KB · Views: 8
Back
Top