240. FSC - Collabs

Nije problem, ne tražim vam nikome svakako da istog trenutka to uradite kako vam zadam. Samo bi trebalo da postavite. (y) @Tetsujin
 
Kada se prvo EvilSmile izjasni da li će prihvatiti da organizuje. Ostalo, otom potom. :D
 
Evo i ja jos jednom da se zahvalim svima na poenima! Ne bih da zahvaljujem pojedinacno, vec se zahvaljujem svima kako za poene u pf, tako i u finalu! 🤗😘

Čestitke @EvilSmile na pobedi! 👏🏻
 
Last edited:
Cestitke Evilu na pobedi, predobra pesma! Cestitke i Tetsujinu na organizaciji, sve standardno odlicno.
Hvala svima koji su glasali za Smoke Me. Zeleo sam malo da promenim stil, da rizikujem i zadjem iz svoje zone komfora. Drago mi je da se rizik isplatio i da vam se pesma dopala. Neverovatno mi je da sam na jedno 5-6 Tetsujinovih organizacija zavrsio na cetvrtuom mestu, fantazija :D
Veliko hvala sledecim forumasima:
12 Storm
10 Bebi
8 Novinar, Stefix, Shum, Endrega
Hvala naravno i ostalima na nizim poenima ❤️
 
Čestitke EvilSmile, mojih 7p u finalu.
Bravo Tetsujin, odlično izdanje!

Bio sam ubeđen da ću sa kombinacijom Cheri+Joanna lizati patos u pf, jedva sam se naterao da se prijavim pretposlednjeg dana.
Drago mi je da se pojedinima pesma jako svidela 🤗
Hvala svima na poenima 🫶
 
Čestitke Evile, odlična pesma. Od mene 10 poena. Tetsi, kao i uvek, sve super organizovano.

Ako Evil odbije organizaciju čisto da se zna da sam zainteresovan. 🙂
 
Čestitke pobedniku, ovoga puta top 3 ništa od mene, ali su dobre pesme. Ovo je jedno od jačih izdanja definitivno, iako mi se možda nije tako činilo na prvo slušanje.

Hvala svima, zaista nisam očekivao da će Awolnation i Alice naići na ovako dobar prijem kod vas, najviše su me iznenadili visoki bodovi od dama, odnosno 12 od sparkle i 10 od etice, od kojih ne dobijam često poene. Top poeni mi nažalost nisu slavno prošli.
 
Tetsujine super organizacija!

Hvala svima još jednom za poene za Fat Rat i Maisy Kay. Ovu pesmu sam čekao da šaljem još od septembra ako ne i ranije. Navukao sam se na prvu i do današnjeg dana volim tu pesmu istim intenzitetom. Biti 2i u ovakvoj konkurenciji je zaista odlično dostignuće. Inače zanimljiva stvar je da je Maisy već jednom učestvovala i završila na drugom mestu. Opet drugo mesto za nju.

@Stole ne kontam samo kako je moja pesma fsc standard a Evangelija nije? Po mom mišljenju više je Evangelija fsc standard 🤣
 
E ovako.

Za pocetak, svaka cast Tetsujinu na organizaciji. Sve je bilo tip top, kao i svakog puta. I malo mi je drago da sam pobedio bas kod njega, sa kim delim datum rodjenja :p

Za sredinu zelim zaista da zahvalim svima od srca ❤️. Nisam ocekivao pobedu, mislio sam da je rizik, jer sam citao da je vec bojkotovana, ocene su bile osrednje dobre, ali jesam ocekivao finale i neki lep plasman. Predomislio sam se u vezi prijave negde i pred kraj istih, ali sam razmatrao jednu pesmu iz Brazila i Indije, pa i druge i u muckanju, sam se slucajno setio ove. Evandjeliju volim, jos od "Pame Pame", pratim njen rad i dugo je prizeljkujem na ESCu, a drago mi je i sto ima ambicije za tim (jos da se usaglasi sa ERT-om).

Hvala vam svima na poenima! Zaista mi je drago!

NE PRIHVATAM SE ORGANIZACIJE, jer nemam vremena, znam koliko je stresno bilo, ali cemo zatvoriti krug. Mada bih voleo neku slobodniju temu (ako mogu nekako da ucestvujem u odabiru iste :ROFLMAO: .

I za kraj da proslavimo novim duetom, nesudjenom Evrovizijskom pesmom 2023 nase pobednice!


(Inace pokusavam Diving da podelim na instagramu kao stari stori ali mi iz nekog razloga ne dozvoljava :rolleyes: ).

Hvala vam drugari. Hvala!!!
 
@Destry94 Pa nzm, meni tvoja pesma bas zvuci posebno i dovoljno interesantno da se mnogima dopadne, dok je Jevandjelija iza sebe imala ozbiljan flop, pa sam zato mislio da ti dobijas :D
 
@Destry94 Pa nzm, meni tvoja pesma bas zvuci posebno i dovoljno interesantno da se mnogima dopadne, dok je Jevandjelija iza sebe imala ozbiljan flop, pa sam zato mislio da ti dobijas :D

Hvala ti na komentaru jer i meni je posebna i interesantna 😊 Samo ja nemam baš sluha za to šta prolazi na fscu 🤣 Iznenadilo me je da ste tako lepo primili moju pesmu ali to mi je uvek cilj. Da se makar nekome dopadne!
 
Back
Top