240. FSC - Collabs

Ja sam dao 12 debelim pacovima, a Evanđelini mislim 5.
 

View attachment 5841

Čestitke mojoj 12-ici. Micky izvrsna pjesma!
Ako te išta tješi, prvi si se kvalificirao u finale od svih i bio si pobjednik polufinala.
Mislim da si čak u polufinalu, u jednom trenutku, imao preko 30 bodova razlike.
Ipak ovoga puta 3. mjesto za Stiekem.
I Stiekem je ta pjesma koja je u prvih 6 glasača dobila bodove 8, 10 ili 12.​

Hvala svima, drago mi je da vam se pesma dopala 🤗 Rekoh posle proslog izdanja kada sam video tabele da treba malo da se popravi statistika i evo uspeo sam 😊
Ja zadovoljan, mada mozda sam krisom i prizeljkivao tu prvu pobedu 🤣🤭
 
Micky 😍😍😍 Dobio si sitno ali nemoguće je bilo više u ovakvom finalu. Čestitke.

A ako ova Evanđelija pobedi to će biti najveća sramota za sve nas poštene forumase kojima je Slušamo mafija namestila da završimo 13!!!
 
Mislim da FatRat dobija, vise mi je po fsc standardima, ali navijam za Evandjeliju.
 
Hvala svima! Nisam ovo očekivao uopšte! Naravno da mi je žao da mi je pobeda izmakla ali sam opet itekako zadovoljan!

Evanđelija je dobila od mene poene i u pf i u finalu tako da i meni se sviđa pesma. Zasluženo skroz!
 
12 Black Hole
10 Torrents de Larmes
08 Stiekem
07 Ensemble
06 Bad Life
05 Diving
04 Every Second
03 Smoke Me
02 Inner Light
01 Valhalla Calling

🔥🤟🏼❤️
 
Wow. Pratim i ne verujem. Moja druga pobeda. Posle slezem utiske. Jevandjeliju mnogo volim i sram vas bilo sto ste bojkotovali Fotiu! Davno sam je ja slao kada ovde nisam igrao na jednom drugom forumu!

Pisem posle hvala svima ovo je nehrealno!!!
 
Bravo za Evangeliju, oprana je ljaga s njenog imena, a svi dobro znamo tko je tu ljagu napravio! Čestitke Evile, od mene 10 bodova 👏
Šta sam propustio?
 
Cestitke Evilu. 🤗 4 poena od mene, što je puno budući da ignorišem pesme skinute sa liste.
Destrijeva je zvučala pobednički i ušla mi je u top 15 tako da čestitke i njemu. Jednostavno umete da prepoznate šta prolazi dobro i to se vidi. Moja je ocena da će uskoro biti i pobeda 💖
Priredba brza i zanimljiva, tetsi da bude doživotni organizator 💖
 
Hvala svima na sudjelovanju! Evo tablica bodova, a tijekom večeri ili sutra ubacim ostalo.

@Ivana kada se vratim u srijedu ubacim i tražene prijave i ostalo. Sada mi je malo komplicirano. (y)

1.png

2.png

3.png
 
Čestitke @EvilSmile, 2 poena samo od mene ali opet je odlična pesma.

Bravo i @Tetsujin na još jednoj odličnoj organizaciji i super temi!!

Moram da kažem da me ste me žešće nahajpovali, ali skroz sam ok sa 7. mestom s obzirom da se od 235. izdanja nisam upisao u LU.

Hvala svima koji su glasali!! Kasnije kad dobijemo tabele zahvaliću se i pojedinačno svima koji su glasali za Black Hole. 🥰

Jedno veliko hvala @sparkle za fenomenalnu pesmu koja mi je otkriće ovog izdanja, već nedelju dana je stalno slušam. 😍
 
Back
Top