250. FSC - It's a party time

Hteo sam da pošaljem nešto u svom fazonu jer je ipak jubilej, tako da me rezultat ne iznenađuje, čitajući komentare očekivao sam i ostajanje u pf. Hvala svima na poenima, vidimo je kod doda, gde nastavljam da ispitujem druge muzičke vode 😆
Brutalna ti je pesma :love:
 
Na početku teme, atačment prvog posta. Trenutno nemam neta, ne znam kada će doći, pa nisam htela da dalje odlažem.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ti reče ono, kao imaš 32 poena u tom trenutku, a samo od prvih 11 si nakupio bio više. :p
 
Čestitke Stole na pobedi! Svaka čast za odabir izvođača i pesme!! 👌

Moji glasovi u finalu:

1 poen - Annalisa
2 poena - Faouzia
3 poena - Dorothy
4 poena - Guy Sebastian
5 poena - Ruben
6 poena - Gunes
7 poena - Ana Mena
8 poena - Kylie Minogue
10 poena - Vanotek
12 poena - Ofra Haza

Moji glasovi u prvom polufinalu:

1 poen - Dara Ekimova
2 poena - Steelheart
3 poena - The Weeknd
4 poena - Etham
5 poena - Lauv
6 poena - Ruben
7 poena - Ana Mena
8 poena - Kylie Minogue
10 poena - Vanotek
12 poena - Ofra Haza

Hvala svima koji su glasali za Mrmoslaviju i Milenu, zadovoljan sam top 10 rezulatatom, od 5. do 10. mesta je bilo tesno!
Dobio sam 12 od pobednika, u finalu! Hvala Zlajki i Stoletu! 🤩🙌

I želim još jednom da se izvinim svima za ono što se desilo između polufinala i finala...
 
Eto da si odustao od glasanja, sad ne bi pisao TOP10 rezultat.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Čestitke Stole na pobedi. Od mene na kraju dva poena. Možda je moglo biti i više ali vidim da ti nije trebalo na kraju.
Ivana, čestitke na tome što si preživela ovu organizaciju. Nekako je sve krenulo pogrešno od neuspešne prijave pesme, ali si se izborila na kraju.

1.jpg
 
Čestitke Stole, čestitke Poky na odličnom plasmanu za grandson i ostalima čestitke na svemu.
 
Čestitke Stole na pobedi. Od mene na kraju dva poena. Možda je moglo biti i više ali vidim da ti nije trebalo na kraju.
Ivana, čestitke na tome što si preživela ovu organizaciju. Nekako je sve krenulo pogrešno od neuspešne prijave pesme, ali si se izborila na kraju.

View attachment 10964

Hvala puno.Ali najgore mi što mi ni sad nije jasno kako tu prvu uopšte nisam registrovala da je bila, a trebalo je svakako barem pri upisu u spisak, bez obzira što nisam slušala suprotno polufinale. Ali, eto desilo se i meni da jednom ne pogledam spisak. Bukvalno sam ubeđena bila da nije učestvovala.
 
Skoro je bilo, što je još gore.
Nuit Incolore - Depasse, slao Ro i ispao u polufinalu (mada mi ni taj rezultat nije jasan, al dobro).
 
U prvi post je dodata i pdf varijanta (pošto mi je traženo). Dokument je još malo sređeniji, dodala sam i par sitnica koje sam previdela ili nisam zapisala (tipa vreme moje prijave)
 
Back
Top