252. FSC - Amerovizija

Super je tema. Definitivno zahteva malo više istraživanja, što je meni uvek dobra stvar. (y)
 
Verovatno po nekoj logici stvari. :ROFLMAO::ROFLMAO: Mada sad vidim da nije uopšte napisao ko čuva spisak zadataka, nakon prošlog izdanja lako je mogao da bude neko random, a ne ja. :D
Da si onlajn bila, zadatke bi primila 🙏
 
Verovatno po nekoj logici stvari. :ROFLMAO::ROFLMAO: Mada sad vidim da nije uopšte napisao ko čuva spisak zadataka, nakon prošlog izdanja lako je mogao da bude neko random, a ne ja. :D
Logično jeste, ali nije 100% sigurno.. I baš zbog prethodnog FSC-a sam to i prokomentarisao 😁
 
Verovatno po nekoj logici stvari. :ROFLMAO::ROFLMAO: Mada sad vidim da nije uopšte napisao ko čuva spisak zadataka, nakon prošlog izdanja lako je mogao da bude neko random, a ne ja. :D
Mislio sam da se podrazumeva ako se ne navede suprotno haha
 
Jao sad videh na spisku da mi se ekstra uklapa jedna pesma, ide to!

Idemooo viče Nina!

d6z2oa0-56880dd6-28fc-4c20-a10f-684a11ac8734.gif
 

View attachment 11624

Naš HOD Biljana Jevtić je sa svojim mužem Acom Ilićem otišla na poslovno putovanje u Ameriku kako bi obavili početne radove za pripremu Amerovizije. Prva destinacija - čuveni kip slobode.
Kako je dobijena organizacija, a tek sad krecu pocetni radovi? :unsure:Mora da ste angazovali sve stanovnike da se radovi zavrse do samog pocetka.
 
Da si onlajn bila, zadatke bi primila 🙏

Ne biste dobili nikakve rezultate još neko vreme da nisam bila online. :D Imala sam barem toliko da ne čekate do utorka (kada mi se stabilizovalo sve).
@Pokahontas obično se svakako napiše ko čuva spisak, ali dobro, nema veze. :D

Btw, imala sam izvođača koga sam inače razmatrala i za prethodni Pokahontasov FSC, ali vidim da mi se ne uklapa, tako da će morati pasti jedno istraživanje (šta mi teško :D ).
 
Ne biste dobili nikakve rezultate još neko vreme da nisam bila online. :D Imala sam barem toliko da ne čekate do utorka (kada mi se stabilizovalo sve).
@Pokahontas obično se svakako napiše ko čuva spisak, ali dobro, nema veze. :D
Nisi bila u momentu kada sam otvorio temu, a prijave su krenule ubrzo nakon toga. Znam da si imala problema sa netom i nisam znao kako će se to rešiti i onda mi je bilo logično da pošaljem prethodnom pobedniku. :)
 
Kako je dobijena organizacija, a tek sad krecu pocetni radovi? :unsure:Mora da ste angazovali sve stanovnike da se radovi zavrse do samog pocetka.
LV.jpg

Pripreme na organizaciji arene u Las Vegasu, u kojoj će biti održane polufinalne i finalne večeri Amerovizije.
 
Ne moram ja da budem prisutna kada mi šaljete spisak, samo naglasite u temi da ja čuvam, kako bi dobila zadatak, ostalo je lako.
 
Izjava šefice delegacije i vladarke Apsolutističke monarhije Svete Stafanije na press konferenciji pred odlazak u Pohutan:

Kao i uvek, šaljemo samo najbolje izvođače iz naše male, ali bogate zemljice. Iako smo sa rizičnom pesmom pre par izdanja lizali patos, odlučili smo da pokažemo da se ne plašimo da ponovo pošaljemo nešto drugačije, što se ne uklapa u šablon, ali opet ostajemo na visini zadatka i serviramo kvalitet, mi ovde za drugačije ne znamo!".
gogaspot05062021019-830x0.jpg
 
Urednica BabyTV-a sa zadovoljstvom objavljuje da joj prvi pik pikiran da pikne na PokyvisionAmerovision.

“Pesma je kombinacija svega i svačega ima tešku kulminaciju na koju nećete ostati ravnodušni te sve u skladu sa politikom umetničkog programa delegacije. Nakon uspeha na prošlom izdanju Nina je učvrstila svoju poziciju urednice programa do kraja godine.”
images


Pitali smo i šeficu delegacije Bebi Dol kako je zadovoljna predstavnikom, ona je izjavila:

bebi-dol-dobro-razumem.gif
 
Pesme koje sam slao na prethodne dve Amerovizije... Ili top ili flop.

77. FSC - 11. mesto u pf


132. FSC - 1. mesto


Videćemo da li će nam Poky doneti treću sreću ili nastavljamo da tonemo na dnu kace! :D
 
Podsetnik da je ograničeno na maks 3 pesme po stejtu, stoga ako imate neke jake stejtove bolje šaljite što pre xD
 
Moja pesma sa prethodne Amerovizije. Bila je u opticaju za šampionat:

 
Zar nije bila u skorije vreme isto neka tema sa izvođačima iz SAD-a?
 
Bilo je pitanja da li se duo računa kao bend i odgovor je DA

Jedino što nije dozvoljeno su kolaboracije bilo koje vrste
 
Back
Top