253. FSC ▪︎ BELLA CIAO!

Konacno sam otvorio tabelu na laptopu, nadam se da je stvarno ovo finalna verzija jer je statistika upisana.

Hvala za 7, mesto za PDC, pesma za koju sam stvarno mislio da bi mogla pobediti, ali ipak nije bila ni blizu. Planirao sam je slati na moju organizaciju 5XNM, ali sam na kraju kao DF poslao riskantniju pesmu.

Hvala
12 Pokahontas, Petar, whisky, etica (Znao sam da ce se etici svideti, 12 od nje je uvek pobeda sama po sebi)
10 Storm, Ro, Shum
08 Bebi, Boxy
07 sparkle
04 Zoki, kvazimodo
03 Destry
02 Doctor Who, dracarys
01 cinque, Replay, Filhy, Leo

Cudi me 0 od Male, ona je inace moj najveci fan, a i komentar mislim da je bio dobar. Puno top poena, ali i puno nula, jos jedan top ili flop za mene. Neke nule su me bas iznenadile.
 
@Niko, stvarno mi je žao što ti nisam dala glas, pesma mi se baš svidja, moj je fazon. Ne znam kako sam je ispustila iz vida. Želela sam da što brže pošaljem glasove, jer ne volim da obaveze ostavljam za kasnije.
Čestitam na 7.mestu! ❤
Nisam ni znala da sam tvoj veliki fan, ali mi je drago da si me prepoznao kao takvu. 😍😘
 
Samo pozitivno, Niko pa ja, što bi neki rekli. 🤣🤣🤣
ŠAAAALAAAA! 😘
Niko je začetnik nove strane. 😍
 
10.FSC, 5.finale i ulazak u 1.-ih TOP5.
A i 4., 3. i 1.mesto u PF.
Posle onog kmečanja, desilo se čudo. 😍
 
@Niko, stvarno mi je žao što ti nisam dala glas, pesma mi se baš svidja, moj je fazon. Ne znam kako sam je ispustila iz vida. Želela sam da što brže pošaljem glasove, jer ne volim da obaveze ostavljam za kasnije.
Čestitam na 7.mestu! ❤
Nisam ni znala da sam tvoj veliki fan, ali mi je drago da si me prepoznao kao takvu. 😍😘

Eee i onda me kudite kad kazem da ne glasate brzo🤧
 
@Mala
Pa gde nađe kod Nika da ne preslušavaš više puta pesme?! :ROFLMAO:
Sad te ni Vardar neće oprati!

Haha, fora je što smo i Bebi i ja izrazili "sućut" zbog neprolaska Cleo u finale! :LOL:

Obožavam što sam ostvario 3 plasmana na ovom izdanju, prvo sam bio 12., pa 9., i nakraju 10. 😆
Čekaj, jesi li ti na kraju sa istim brojem poena kao ja ili ne, da ne proveravam?! 😒
 
Barem ti nije dala 12 u pf, pa 1 u finalu, kao meni prošlo izdanje
Tu je doslo do promene plana. Posto je bilo izvanredno jak rok FSC, odlucila sam da u Finalu glasove dam prvenstveno rok pesmama i ponekoj pesmi drugog zanra, da ne preteram. A posto sam u PF dala 12 poena pesmi koja mi se najvise svidela u tom trenutku, a to je Adam Lambert - Ghost Town, posto sam je znala od pre i od prvog trena mi se svidja, a znala sam da ce biti u vrhu, bodove sam dodelila rokacinama koju su mi bile vrh. Takav FSC ne verujem da ce se ponoviti i morala sam da napravim rokadu glasova.
@Mala
Pa gde nađe kod Nika da ne preslušavaš više puta pesme?! :ROFLMAO:
Sad te ni Vardar neće oprati!
Da li je Vardar u rangu Save po cistoci i bistrini? :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: Niko je inteligentan i dobar momak, on ce me razumeti i oprostiti. ;)
Nije, malo je skocio pa opet pao, ali niste isti no-no
Zao mi je sto pesmi Zelenog nisam dala koji poen da predje prag Top10, bila mi je ok, ali sam propustila tu priliku. Zao mi je, :alien:.

Pa, i ja sam mogla dobiti koji poen od Majste i jos ponekog forumasa, ali ne znam zasto nisam. Majsta je do sada 2 puta slao 30 sec.to Mars, koliko sam primetila u tabeli. Samo konstatujem, ne razmisljam o nekom rezultatu i on sam dodje. Tako je najbolje i najsladje.
 
Last edited:
Bas me je sada Niko zaintrigirao da sam mu najveci fan. Moracu da malo proucim te moje glasove, da vidim sa odstojanja sta sam to smatrala odlicnim. Obicno se samo potvrdi da imam dobar ukus. Skromnost mi je vrlina, ali za dobru pesmu to ne vazi.
 
Niko je inteligentan i dobar momak, on ce me razumeti i oprostiti. ;)

Ja sam inteligentno zlopamtilo.

Inace da osim na proslo izdanje na zadnja 5-6 izdanja si mi uvek u komentarima dala 10.
 
Upravo sam proverila, bilo je lepih poena, Iniko i Camilo su mi ekstra pesme, pravo osvezenje za mene. ❤️ ❤️
Nisi ti zlopamtilo, ti si inteligentni dobrica. :love:
 
Back
Top