254. FSC - LIBERTANIJA CALLING

Kada želite da bude priredba?


  • Total voters
    40
  • Poll closed .

libertà

Ekspert
Joined
6 Feb 2022
Messages
5,802
Points
118
Black Cool World Album Cover_20231201_183457_0000.png
Dragi forumaši i forumašice, nakon lansiranja u kosmos vodim vas u Libertaniju. Od malena sam u svom svetu, i uvek mi je bilo teško da sve to što imam da ponudim, osećam i sve što sam u biti ja prikažem svetu. U forumski svet uplovio sam totalno nesnađen, izgubljen i radoznao. Tokom ovog puta želim da vas zavozam u svaku poru Libertanije. Moj Afrički put bio je mlad, zelen i nedorastao nekim ličnim očekivanjima iako ste se svi sa mnom uputili u nepoznato, verujte mi trebaće vam čvršći pojas za putovanje koje sledi. ✈️
Želim da svi budete moji saputnici i upoznate Libertu kroz muziku.. Nisam samo ono za šta me smatrate.



Pre nego što sletite u Libertaniju morate znati i pravila:
Svako od forumaša izabraće broj od 1-50 i dobiti zadatak na određenu temu.

1. Queer
2. It's trešerana bejbiz! - Turbo folk
3. Spread the message
4. Sexual tension
5. Move my body

6. Set me free

Iza svake grupe zadataka krije se jedna priča, jedan deo Liberte koji želim da upoznate tokom ovog putovanja. Prva grupa zadataka šalje pesme sa Queer tematikom (LGBTQ TEMATIKA), druga grupa šalje Turbo- folk numere, isključivo sa Balkanskog područja. :rs: :me: :ba: :hr: :mk: :bg: :gr: :ro: :al: :tr: :si:
Treća grupa šalje motivacijske pesme, sve ono što sada svet treba da čuje od vas, dajte nam nadu za neko bolje sutra. Sexual tension, kako i sam naziv teme kaže, dalje ne moram objašnjavati - seksualna tematika.
Za petu grupu iskoristiću Petrovu rečenicu sa Slušanja "Liberta ti mora da si neki vrtiguz". Ljubav prema plesu i brzim pesmama ne krijem, s toga želim da pomerite svaki organ u mom telu ✨
Pošto sam nick na forumu govori o tome za šta se ja zalažem, i da mi je sloboda svake individue podjednako važna, poslednja grupa imaće svu slobodu ovog sveta.


Uz navedene grupe zadataka, standardna FSC ograničenja ostaju na snazi. Možete slati duete, bendove, pobednike ( TOP 5, TOP 10) jezičkih i nacionalnih barijera nema osim u temi "Turbo - folka" za koju sam već naglasio.

Neka neko izabere brojeve za mene i Ivanu 😊

Ponesite karte ,lupe, mape istraživanje Libertanije kreće.. 🗾


Spisak pesama:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rKa4eQYDvwA_Iob0rZYEkqknHqpYHcALyBhxWPSN4jQ/edit#gid=0


ZADATKE MOŽETE ZATRAŽITI OD 20H A PRIJAVA PESAMA TRAJE OD 2.12 u 00:00 do 7.12 u 23:59.


ZAUZETI BROJEVI: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50.

SLOBODNI BROJEVI: 32, 34, 35.
 

Attachments

  • 254. FSC - LIBERTANIJA CALLING.xlsx
    32 KB · Views: 34
Last edited:
PRIJAVLJENI (44): Anhel, Arsenic, Bebi, Cinque, Choda, Destry94, Dežurni posmatrač, Djole89, Dracarys, Dr Who, EvilSmile, Endrega , Etica, Filhy, Ivana, Kvazimodo, Leo Cezar, Liberta, Marko, Mala, Majsta94, MarkoH, Margy, Micky, MilanB, Mrm, Niko, Nije sve tako sivo, Petar, Pipi, Pokahontas, Replay, Ro97, Stefan28, Stole, Storm, Sparkle, Stefix, Tetsujin, Tinte, Vaxildan, Whisky, Zeleni, Zoki.

Debitanti: Dežurni posmatrač, Pipi.
Povukli se: Boxy, Dodo, Labi, Lignjoslav, Milos S, Shum.
Povratnici: EvilSmile, MilanB.
Diskvalifikovani: Sparkle
 
Last edited:
PRVO POLUFINALE

1. Annalisa - Euforia
2. Benny Benassi & Emma Muscat - M.I.A
3. Boy Epic - 50 Shades
4. Charis Savva - Distihos
5. Colonia - Svijet voli pobednike
6. Demi Lovato - Cool for the Summer
7. Dragana Mirković i Daniel Đokić - Život moj
8. Glen Vella - Ħarsa Biss
9. Inna - Yalla
10. Laura Pausini - Non è detto
11. Madilyn - WISER
12. Martina - 69
13. Milica Pavlović - Provereno
14. Muse - Uprising
15. Rage Against The Machine - Killing In the name
16. Saša Matić - Kralj izgubljenih stvari
17. Selena Gomez - Shake It Up
18. Slipknot - Duality
19. Takagi & Ketra, Elodie, Mariah Ciclone ft. Gipsy Kings, Nicolás Reyes, Tonino Baliardo
20. Tegan and Sara - Closer
21. Two Feet - I feel like I'm Drowning
22. Vincint, Kiyoko,Hayley,Mnek i Kesha - Taste so good (The Cann Song)


Spotify plejlista PF 1
(Fale Boy Epic i Dragana Mirković)

YT plejlista PF 1

DRUGO POLUFINALE

1. Benjamin - Uutta exää
2. Beyoncé - Run The World
3. Céline Dion - It's All Coming Back To Me now
4. Charley - Timebomb
5. David Guetta - Turn Me On ft. Nicki Minaj
6. Despina Vandi - S' Agapáo Kai Dhen Páo Kalá
7. Gibonni feat. Urban i Maya Azucena-Posoljeni zrak i razlivena tinta
8. Halsey feat. Lauren Jauregui - Strangers
9. Kazaky - Push (feat. Gaspar)
10. LP - Golden
11. Måneskin - The Loneliest
12. MARUV - By Your Side
13. Milica Todorović -Tri čaše
14. Paula Abdul - Straight Up
15. Rina Sawayama - This Hell
16. Scissor Sisters - Filthy Gorgeous
17. Sevak Amroyan - Yarkhushta
18. Sonnet Son - I'm Not A Warrior
19. Teddy Swims - Lose control
20. Trevi Moran - Sinner
21. Tyla - Water
22. ZAYN, Taylor Swift - I Don’t Wanna Live Forever


Spotify plejlista PF 2
(Fale Džiboni i Kazaki)

YT plejlista PF 2

GLASANJE U POLUFINALIMA KREĆE OD 8.12. U 16H DO 15.12. U 14H.

 
Last edited:
Hajde da izvučen najbolju verziju liberte!
Super tema, srećno! 💋
 
Može još malo pojašnjenje 6. zadatka, šaljemo šta oćemo ili?
 
Anhel, molila bih da ti ovo bude prvi i poslednji put da biraš brojeve. :ROFLMAO: Šalu na stranu, ali bukvalno zadatak koji sam najmanje želela. :D

Srećno svima. :D
 
Anhel, molila bih da ti ovo bude prvi i poslednji put da biraš brojeve. :ROFLMAO: Šalu na stranu, ali bukvalno zadatak koji sam najmanje želela. :D

Srećno svima. :D
Bolje je kad ja biram, al Anhel kao da je u SSF tempirao vreme ovde 😁
 
Molim da ne dobijem seksualnu tenziju. 🙏 Tema svakako zanimljiva.
 
Nije loš zadatak, priželjkivao neki drugi al izgleda da ovaj je dobra opcija. 😁
 
Bolje je kad ja biram, al Anhel kao da je u SSF tempirao vreme ovde 😁

Ma dobro, morala sam malo da se zezam. A i ono, za sve postoji prvi put. :LOL: Dosad mislim da nikada nisam bila baš nezadovoljna zadatkom, bilo da biram sama ili da mi neko od vas bira. :LOL:
 
Anhel, molila bih da ti ovo bude prvi i poslednji put da biraš brojeve. :ROFLMAO: Šalu na stranu, ali bukvalno zadatak koji sam najmanje želela. :D

Srećno svima. :D
I lomi i moli i benzinom poli' (eto imam pesmu ako bude turbo folk) 😆

Bolje je kad ja biram, al Anhel kao da je u SSF tempirao vreme ovde 😁
Pa nije zanimljivo kad uvek isti biraju, malo da promešamo karte 😄
 
Moja reakcija na zadatak je kao @dodo - ova na mom FSC-u

thumb3.jpg
 
Bilo je pitanja pa da pojasnim, Queer tematika - pesme o gej stvarima uopšteno, fruity vajb!
LGBTQ+ tematika - što se samih izvođača tiče ne moraju biti tog seksualnog opredeljenja niti je to uslov.
Što se motivacijskih tiče, lepe poruke, motivišuće poruke mira i zajedništva, ljubavi.. Turbo folk žanr isključivo turbo, na prostoru Balkana. Preplavili ste PP i drago mi je da vam se sviđa tema. Uskoro će biti zapisani zauzeti brojevi 😍
 
Back
Top