256. FSC - The 2010s

Ja nemam nijednu pesmu, ironija. Pokušavam da kopam po sećanju koje sam pesme najviše voleo u adolescentnom periodu. Ako sam dobro razumeo, nisu dozvoljeni uopšte izvođači koji su učestvovali na nacionalnim izborima? Primer: Osoba je učestvovala solo na izboru a ranije je bila deo grupe.
Svako pojavljivanje izvođača na NF u nekom obliku, bilo da je kasnije postao deo grupe ili solo i obrnuto, je automatska zabrana.
 
Shvatio sam da je moja druga dekada 2010 - ih obeležena turskom muzikom, ali imam problem jer sada ne vajbujem toliko sa tim pesmama, takođe i turbo - folk 😌 Mozgaću dosta već vidim.
 
Prvo sam se dvoumio između dve pesme, da bih na kraju odabrao treću. Prijava je spremna, i čekamo 13h ✌️
 
Ovo je odlična prilika da se raščisti stari spisak. Prijaviću se da ispoštujem organizatora.
 
Još par napomena ako budete imali dodatna pitanja, ESC izvođači mogu samo ukoliko nikada nisu učestvovali na NF. Improvizovani coveri trećih lica nisu dozvoljeni, ali druge verzije neke pesme sa kupljenim autorskim pravima i u vlasništvu izvođača su dozvoljene (naravno osim ako neka verzija već nije bila na FSC).
 
Odlična tema!
Na kraju se dvoumim: poslati pjesmu koja mi je u to vrijeme bila savršena i puno mi značila, a i sad mi je draga ili poslati pjesmu koju sam kasnije otkrila, ali trenutno mi je bombica. :D Ovisit će kako budem raspoložena u 13:00h.
 
Zanimljiva tema, razne stvari mi padaju na pamet.
Ali, pre toga -> chrome://bookmarks/

tenor.gif
 
Mi trenutno održavamo nacionalni izbor Pohatana "4 pa 1 za viskilend", u nama se bore 4 demona i videćemo koji odnosi pobedu. Smatramo da su sva 4 otprilike slične kvalitete.
 
Uff kakva pesma mi je prihvaćena, par godina je čučala na listi i lepo što je dočekala trenutak da je pošaljem.
 
Pesma prihvaćena! 😍 ovo sam baš obožavao kada je izašlo, pa sam morao da je pošaljem da ispunim tu neku svoju želju hahah iako je pitanje da li će dobro proći ili ne
Molim da mi se oslobodi jedno mesto na levoj strani tabele!! 😂🤩🎶
 
Koliko god voleo ovako konkretne i maltene slobodne teme, sa druge strane mi je veliki problem previše pesama i dosta teška odluka šta na kraju poslati. :ROFLMAO:
 
Back
Top