257. FSC - Spektar Emocija!

Proveri još nešto, jer i kad oduzmeš tih 12 opet ostaje višak. Na predstavljanju je bilo 111.
 
Proveri još nešto, jer i kad oduzmeš tih 12 opet ostaje višak. Na predstavljanju je bilo 111.
Greškom sam ti upisao 20 poena. 12 od Sivog i 7 od Miloša S i 1 više od Dracaryisa. Drakaris ti je dao 2 poena a ne 3. Veze nemam kako se to dogodilo. Sad nije ni važno bitno da se greška ispravi.

Sad bi trebalo da je ok.

Dežurni ima 106 poena kako i piše u ekselu to je ok.
 

Attachments

  • 257 FSC spektar Emocija..xlsx
    37.3 KB · Views: 51
Idemo i mi sad ovako da odmorimo od svega.

Žao mi je svakoga koga sam iole zakinuo s poenima. Trudio sam se da bude sve ok međutim prosto nisam imao koncentracije. Neću da se izgovaram, preuzimam svu odgovornost na sebe.

Nadam se da je sad sve ok zaista.

1000011962.jpg
 
Prijava i glasovi organizatora:

PRIJAVA

Screenshot 2024-02-24 141246.png

GLASOVI PF

Screenshot 2024-02-24 141341.png

GLASOVI FINALE

Screenshot 2024-02-24 141401.png
 
Čestitke Ro na pobedi, nažalost u finalu bez poena od mene (u polufinalu je bilo sitnih poena), konkurencija jednostavno prejaka. Pohvale Destry na organizaciji i pored svih problema i greškica, bilo je super. Rezultati nisu loši, drago mi je što je moja 2X12 završila sa dobrim plasmanom (mada sam iskreno mislila da je Nemanja poslao nešto rizičnije kako je pisao nakon polufinalnih rezultata, ja sam bila sigurna da ide u finale barem). Ostatak mog TOP3 u donjem delu, mada mi se retko dešava da mi više od jedne i bude u TOP10. Hvala svima na glasovima i 2. mestu, iskrena da budem dugo nisam ni znala šta bih poslala čak sam razmišljala i o pauziranju prvi put posle dužeg vremena i skoro u poslednji trenutak, odlučila sam se da probam sa ovom pesmom iako do kraja nisam bila sigurna da li ispunjava uslove. Dakle, hvala Nemanji, dracarysu, Majsti i Mrmu na 4x12, Djoletu na 10 (polufinale), a Destryju, dracarysu, Chodi, Majsti i Leu na 5x12, Dežurnom, Nemanji i Mrmu na 3x10, Djoletu na 8 kao i svima ostalima koji su udelili barem neki poen, kako u polufinalu, tako i u finalu.

Printscreenovi:
prijave: Bebi, etica; glasovi-polufinale: Shum, Choda; glasovi-finale: Endrega, zeleni.

Za kraj ostavljam video sa verzijom pesme koja mi je lično još lepša (navikla sam na to da u većem broju slučajeva imam nešto da postavljam od printscreenova pa eto da ne ispadnem iz štosa :LOL:).

 
Last edited:
Čestitke Ro na pobedi, nažalost u finalu bez poena od mene (u polufinalu je bilo sitnih poena), konkurencija jednostavno prejaka. Pohvale Destry na organizaciji i pored svih problema i greškica, bilo je super. Rezultati nisu loši, drago mi je što je moja 2X12 završila sa dobrim plasmanom (mada sam iskreno mislila da je Nemanja poslao nešto rizičnije kako je pisao nakon polufinalnih rezultata, ja sam bila sigurna da ide u finale barem). Ostatak mog TOP3 u donjem delu, mada mi se retko dešava da mi više od jedne i bude u TOP10. Hvala svima na glasovima i 2. mestu, iskrena da budem dugo nisam ni znala šta bih poslala čak sam razmišljala i o pauziranju prvi put posle dužeg vremena i skoro u poslednji trenutak, odlučila sam se da probam sa ovom pesmom iako do kraja nisam bila sigurna da li ispunjava uslove. Dakle, hvala Nemanji, dracarysu, Majsti i Mrmu na 4x12, Djoletu na 10 (polufinale), a Destryju, dracarysu, Chodi, Majsti i Leu na 5x12, Dežurnom, Nemanji i Mrmu na 3x10, Djoletu na 8 kao i svima ostalima koji su udelili barem neki poen, kako u polufinalu, tako i u finalu.

Printscreenovi:
prijave: Bebi, etica; glasovi-polufinale: Shum, Choda; glasovi-finale: Endrega, zeleni.

Za kraj ostavljam video sa verzijom pesme koja mi je lično još lepša (navikla sam na to da u većem broju slučajeva imam nešto da postavljam od printscreenova pa eto da ne ispadnem iz štosa :LOL:).

Cast je dobiti od tebe 12 poena. Drago mi je da ti se pesma svidela. :)
 
Cestitke na pobedi @Ro97 , odlicna pesma i vrlo zasluzena pobeda!

Hvala svima koji su dali makar i 1 bod Skilletu.

Destry, tebi takodje cestitke na svemu sto si priredio na ovom izdanju. Nije bilo lako, pogotovo uzimajuci u obzir propratne okolnosti ali na kraju je ispalo sve kako treba. I program je odlicno odradio svrhu.

Ako jos neko bude pozeleo da ga koristi na svom izdanju za finalnu priredbu, moze slobodno da me kontaktira i objasnicu sta se radi i kako da bi tabele ovako ispale.
 
Moze, apsolutno.

Ja sam ga dva puta koristio i to na zadnje dve svoje organizacije (2020. i 2023.). Prva verzija nije bila ovako ispeglana, neke stvari su morale i rucno da se rade....medjutim, sada sve funkcionise besprekorno a tabele se generisu u roku od 60ak sekundi kada je tabela sa glasovima formatirana kako treba.

Videcu u slobodno vreme da spremim uputstvo koje ce biti na nasem jeziku ne bi li se dodatno "uprostio" ceo proces. Postoji i zvanicna dokumentacija ali nije lako snaci se sa njom prvi put. Nije, u sustini, nista jako komplikovano ali neke stvari nisu bas intuitivne i potrebno je objasnjenje.
 
Back
Top