259. FSC - Ordinacija dr Leo

Cestitke dracarys na pobedi, od mene 7 poena! :)

Hvala svima koji su glasali za Bishop i koji su je podrzavali.

@Veronika Ovo 4. mesto je za tebe ♥️ Zao mi je sto nismo u top 10 zajedno :( Ali ovaj uspeh je za tebe ♥️

Cestitke Leu na beskrajno zabavnom FSCu i sjajnoj organizaciji :love:

Jos nesto inace moram da napisem, to cu u zasebnoj poruci uskoro.......
 
A sada u ovoj drugoj poruci zelim samo kratko da napisem........da nazalost, moram da se povucem sto se aktivnog ucesca tice. Na neodredjeno vreme.

Trenutno je situacija takva da moram da izdvojim jako mnogo vremena da bih ostvario svoje profesionalne ciljeve (minimum 10-12 sati dnevno) i moram da se potpuno posvetim sada tome. U zadnjem periodu smo imali i dosta problema na samom forumu, pa sam dosta toga zrtvovao sto se tice pomenutih stvari iskljucivo kako bi izasli na kraj sa tim problemima i, hvala Bogu, uspeli smo u tome, ali nazalost sada privatne stvari ispastaju i zato odluka mora biti ovakva.

Svakako, tu sam i dalje pasivno, bicu tu da pomognem kad god zatreba i kome god zatreba. Kada se situacija bude promenila, vraticu se....pa kad god to bilo. Mozda to bude nakon par izdanja, mozda kasnije........u ovom trenutku ne znam i nezahvalno je predvidjati.

Uzivajte u muzici....a mi cemo se svakako opet slusati nekom drugom prilikom ♥️
 
Mnogo volim što je pobedila moja dvanaestica :am: ! :love: Svaka čast, Dracarys! Nakon nekoliko neprolaska u finale, prošli put si uspeo sa Comastaticom, i sada kao šlag na tortu više nego zasluženi FSC trofej! 🏆 👏
Moram priznati da ovu genijalnu pesmu nisam baš voleo kada sam je prvi put poslušao (pre dvadesetak godina), a mislim da sam je prvi put čuo kada su dva momka izvodila neki skeč koji smo rezali na CD-ovima kako parodiraju i prave grimase.

Bravo Leo za odličnu organizaciju! Bilo je zanimljivo sve vreme zbog mnogo stvari! (y) Ovi moderni vizuali, kao iz Las Vegasa ili ulaska u neke čudne noćne klubove su fantastični, a super je što si poslušao moju kritiku sa nekog od prethodnih izdanja, pa si sada uvek obeležio poene za pesmu koja bude prozvana. :)

Ja sam na svoju pesmu, koja se skorije pojavila, veoma ponosan i uvek je rado puštam, bez obzira na loš plasman. S obzirom šta je sve prošlo u finale, morali su WNTV da prođu mnogo bolje od 24. mesta, ali hajde, makar je bilo finale (i to za dlaku).
Hvala onima koji su pokazali odličan ukus, i to posebno Rintintin (12 poena), Milos-S (10 poena), NSTS (8 poena)!
Zatim hvala: 🌹 Pauksamarsa i Margy na 6 poena, kao i Sparkle, Regulusu, Mikiju i Zelenom na nižim bodovima. Iznenadio me cinque sa nulom! :oops:

@pauksamarsa od mene velikih čak 18 poena ovaj put! :D Jedino Nemanja ti je dao više (19).

Whisky jedini servirao ukus
Znači sve ispod 12 poena je potop!? Pa ti si gora od Lea po tom pitanju. :ROFLMAO:

Inače, raduje me što sada idemo u Milaniju. Njegove organizacije su mi uvek prijale do sada, a pre svega teme budu odlične.
 
Čestitke pobedniku! Dobro prolazi u podlednje vreme tvrđi zvuk, ja baš i nisam metal fan 🤷
Hvala svima na glasovima za Šarlotu, nije nešto zablistalala ali ok je i 15. mesto u ogromnoj konkurenciji. Ako dobro vidim ovako bunovna top poene je dobila samo od Petra, hvala za 12!
 
Zaboravo sam da se zahvalim svima koji su glasali za fantastičnu Rinu, odavno ne prisustvujem Slušamo-u, pa sam zaboravio da prosledim organizatoru - live izvedbu, ali ta i jedino ima da je snimljena mobilnim telefonima iz publike. Bubnjar (ka, nonbinary, čisto da ne pogrešim) je pokidala, naročito onaj deo pred bis.

 
Zaboravo sam da se zahvalim svima koji su glasali za fantastičnu Rinu, odavno ne prisustvujem Slušamo-u, pa sam zaboravio da prosledim organizatoru - live izvedbu, ali ta i jedino ima da je snimljena mobilnim telefonima iz publike. Bubnjar (ka, nonbinary, čisto da ne pogrešim) je pokidala, naročito onaj deo pred bis.

Ovah nastup smo i slušali xD
 
Sinoć sam baš beležio statistiku davanja visokih poena od početka mog učestvovanja do sada (7-12p) pa da podelim nekoliko zapažanja.

Najveći broj visokih poena dao sam @Stole
Najveći broj visokih poena meni @Endrega
@Nije sve tako sivo mi je često davao visoke poene dok sam ja na ovom izdanju njemu dao prvi put visoke poene za Kučketinu 👀
Prve visoke poene razmenio sa @Nemanja97 ✨

Detaljnu statistiku možda napravim posebno kao tabelu pa rasporedim, ili ću to da ostavim za kraj ove godine
(u decembru sam napravio rezime 2022 i 2023)
Čudno mi je da postoje a postoje forumaši sa kojima nikada do sada nisam razmenio visoke poene a igramo duže vreme, da ne lupim ali ima više forumaša na spisku.
 
Mislim da je to normalno. Svi imamo jednog ili više forumaša sa kojima se nikad ili gotovo nikad ne poklapamo muzički i ne razmenjujemo poene.
A i u retkim situacijama kada bi možda razmenili poene budemo u suprotnom polufinalu.
 
Nisam stizala prokomentirati ovo izdanje i detaljnije pogledati rezultate pa ću sada ukratko...

I Dracarys i Stole, čestitke, odlične pjesme i mojih 12 (SOAD) i 10 bodova (Džordži), tako da bih u svakom slučaju bila zadovoljna pobjedničkom pjesmom.
Chop Suey! ipak malo draža i slažem se s NSTS da je u pitanju sjajan album. Sjećam se da mi je prije sad već o-ho-ho godina jedan dečko spržio njihove albume i poslao mi poštom jer ih nitko u mom društvu nije imao. 😂 Dobra stara vremena. :D

Što se Mono Inc. tiče, otkrila sam ih početkom godine i njihov novi album, s kojega je i pjesma Lieb Mich, ne prestajem slušati; nisam dugo u tom žanru slušala nešto tako odlično. Činjenica je da finale ne bih vidjela da sam bila u suprotnom polufinalu pa hvala ekipici koja je glasala! ❤️ Svima vam preporučujem album Ravenblack!
Još nekoliko zanimljivosti (zbog kojih sam se bojala da će upućeniji provaliti da sam upravo ja poslala pjesmu, ali nije se dogodilo, bar ne javno :D): jedan od autora pjesme je Marko Purišić, bas gitaru svira njegov brat Martin, a lyrics video radila je Markova zaručnica Elizabeta. Ako sam bar malo pomogla u promociji ovog sjajnog benda, moja misija je izvršena. :D
 
Potpuni fejl sa moje strane. :ROFLMAO::ROFLMAO: Tek sad kad sam otvorila ponovo, skontala sam da se ono što sam čekala, već nalazi u samom dokumentu (mada mi nije najjasnije što je onda trebalo konačna verzija da se stavlja). Što bi se reklo, bolje ikad nego nikad. :p

Kao što sam i očekivala, prošla sam sa oko 60,70 poena u finale i zanimljivo mi da su velika većina bili TOP2 poeni što mislim da mi se nikad nije desilo dosad. Hvala Stoletu, Djoletu i dracarysu (čestitke na pobedi) na 12 poena, Lignjoslavu i Tinteu na po 10 poena, Replayu na 7 i Marku i Destryju na 2, odnosno 1 poenu u polufinalu, Što se finala tiče, hvala dracarysu i Djoletu na 12, Rou i Stoletu na po 10, Lignjoslavu na 8 i svima na onim srednjim i sitnijim poenima. :D
Što se rezultata tiče, moglo je i bolje, mada i konkurencija je bila prilično dobra te su neke od pesama iz vrha morale ostati bez poena.

Printscreenovi: prijave: Marko, Zoki; glasovi - polufinale: Veronika, Boxy; glasovi - finale: Shum, liberta.
I, znam da je malo kasno, ali onaj ko je čuvao prijavu i glasove organizatora, trebalo bi da ih postavi pošto mislim da nije stavljeno (mada ne bi isključila mogućnost da sam i to previdela :ROFLMAO: ).
 
Back
Top