259. FSC - Ordinacija dr Leo

Njemu prosidba, meni kletva
Scared Bbc One GIF by BBC
Vidiš kako posle moje kletve stiže pobeda 💅
Najdobronamernija sam veštica

Čestitke! 👏
 
Cestitam dracarys. Pesma od mene nije dobila poen u finalu, ali u pf-u 3p. Svakako mi se dopada pesma. 👏
Leo, bravo za organizaciju. Bilo je bas zanimljivo.👍
 
Čestitam pobedniku!!
Mojih 12p, fenomenalna pesma i fenomenalan bend.
Nije mi njihova omiljena pesma, ali sam morao nagraditi!
Preporučujem vam album gde se nalazi ova pesma, moj lični favorit!! Za mene top5 albuma svih vremena.


Hvala na glasovima za Milicu! 😘
Pohvale za organizatora, kao uvek visok nivo!
 
Završi se i ovaj 20. jubilarni put. 🌚

Bitno da je nekad bilo lepo. 🌞

Kao prvo čestitike @dracarys drago mi je da je već nekoliko puta neki forumaš prvu pobedu odneo baš na mojoj organizaciji. A i pesma je odlična. 🌹

Kao drugo hvala svima na poenima i odličnom plasmanu za Annalisu. ⭐

Kao treće nadam se da vam je bar jednim delom bilo lepo kao i meni. Nisam uspeo da ostvarim baš sve što sam hteo ali nije bilo više vremena. Lepo je kad vam tipa forumaš koji ne učestvuje na FSCu @Mala pošalje poruku da bi rado učestvovala na mom fsc-u da može. Znači. 🌏

Do nekog sledećeg viđenja. Volite se. 🫀
 
Što se tiče tabele objaviću je ali je nepotpuna. Nisam stigao da unesem sve datume i vremena glasanja jer sam se koncentrisao na poene i pravilo 8-12.
Tako da sutra kada sve upišem objaviću zvaničnu verziju u prvom postu.
 
Čestitke dracarysu na prvoj pobedi, Leu pohvale na po običaju već sjajnoj organizaciji.
dracarys mi je javio da organizaciju prepušta tako da vas obaveštavam da je organizator 260. FSC-a MilanB.

EwkNyR8.png
 
Bravo Leo, sve je bilo jako lijepo, pogotovo koncept polufinalnih duela, sve je bilo toliko lijepo da sam ti oprostio što si mi namjestio ispadanje 🙏
 
Leo je dao završnu reč i onda je istina da sam pobedio?😅 .. Hvala onda svima😍😍😍
Pesmu, kao i većina, znam odavno, i kao što sam već rekao sasvim slučajno sam ušao da pogledam koji rezultat je ostvarila ali nije je bilo među pesmama koje su učestvovale.
Finale jesam očekivao, to ne mogu da kažem, ali pobedu ili top10, to ipak ne.
Drago mi je da vam se u ovolikom broju svidela pesma da ste joj dali ovako velike top poene.
Organizaciju prepuštam, već sam video da neki imaju nešto u planu, a nadam se da ću možda uskoro, pobedio ili ne, i ja organizovati 😊
(Vidim da je MilanB sledeći i želim mu sreću🍀)
Još jednom hvala Leo na odličnoj organizaciji, i svima vama na poenima 😁
 
Back
Top