261. FSC - Heaven VS Hell

Stefan28

Ekspert
Joined
4 Feb 2022
Messages
10,651
Points
118
Picsart_24-04-15_18-40-12-319.jpg

Dragi forumaši i forumašice, dobrodošli na 261. FSC i moju treću organizaciju. Ovog izdanja tema je borba između raja i pakla, što znači da će svako od vas dobiti ili raj ili pakao kao zadatak i slati pesme koje odgovaraju opisu zadatka.

HEAVEN

Ako dobijete raj kao zadatak, potrebno je da šaljete pesme sa vedrijom tematikom, pesme sa tematikom mira, spokoja, ljubavi, pa čak i zabave, ili društveno angažovane pesme, pesme sa jakom porukom itd.


HELL

Ako dobijete pakao kao zadatak, potrebno je da šaljete pesme sa mračnijom tematikom, ili pesme sa intezivnijim ritmom, pesme koje aludiraju na greh, pesme koje govore o borbi, patnji, nekoj vrsti konflikta, pesme koje generalno imaju neku haotičnu energiju.

Kako ćete dobijati zadatke? Iza oba zadatka se krije jedan od prva dva broja, vi nećete znati koji broj se krije iza kog zadatka, to znaju samo moderatori i ja. Običnom privatnom porukom javićete mi da se prijavljujete, i na osnovu broja vaše prijave, odnosno da li je broj paran ili neparan, ja ću vam odrediti zadatak. Ja kao organizator u ovom slučaju poslednji dobijam zadatak i prijavljujem se.

Da pojednostavim, prvi forumaš koji se prijavi dobiće prvi zadatak, drugi koji se prijavi dobiće drugi zadatak, treći koji se prijavi dobiće prvi zadatak, četvrti koji se prijavi dobiće drugi zadatak, i tako u krug.

Napomena: Zadaci nisu nužno žanrovski ograničeni, ali je i dalje potrebno da zvuk pesme prati zadatak. Postoje žanrovi koji se uklapaju u oba zadatka, na primer brže pop pesme mogu odgovarati i jednom i drugom zadatku, ali se onda dele po tematici, isto važi i za druge žanrove kao što je rok, rep itd. Naravno, postoje i žanrovi kojima će odgovarati samo jednom zadatak, na primer nećete moći da prijavite death metal pesmu ako ste kao zadatak dobili raj.


Druga ograničenja:
- Nisu dozvoljene pesme izašle pre 2001. godine.
- Nisu dozvoljene pesme koje traju duže od 5 minuta.
- Standardna FSC ograničenja.

Zadatke možete tražiti od 22:00h
Prijave počinju 16. aprila u 13:00h i traju do 21. aprila u 13:00h


SPISAK PESAMA

 
Last edited:
Prijavljeni (44):
Arsenic, Bebi, Boxy, Choda, Cinque, Destry94, Dežurni, Djole89, dodo, dracarys, Doctor Who, Endrega, Etica, Evil Smile, Filhy, Ivana, Jasamtvojdetektiv, Leo Cezar, Liberta, Lignjoslav, Majsta94, Margy, Marko, Micky, MilanB, Nije Sve Tako Sivo, pauksamarsa, Petar, Pipi, Pokahontas, Replay, Rintintin, Ro97, Shum, Stefan28, Stefix, Stole, Storm, Tetsujin, Tinte, Vaxildan, Whisky, Zakaya, Zeleni
 
Last edited:
PRVO POLUFINALE - RAJ
1.
Meghan Trainor - Made You Look
2. Sam Smith - Fire On Fire
3. Elemental - Goli i bosi
4. Lara Fabian - Ta peine
5. Beyonce - DAUGHTER
6. Elodie - A Fari Spenti
7. Tommee Profitt feat. Jordan Smith - Mary Did You Know
8. Il Pagante - Il Terrone Va Di Moda
9. Claydee - A Tu Salud
10. Božo Vrećo - Po ladu, po zaladu
11. Angie Rose - Fight Like A Man
12. TRIQUELL - Jugular
13. Julien Doré - Coco Câline
14. Grimes - genesis
15. SIRUSHO - Ինձանից Ավել/Un Millon de Flores ft. Victor Espinola
16. Moncrieff - Love Somebody
17. Jessie J - I Want Love
18. Trois cafes gourmands - On t'emmene
19. Guy Sebastian - Standing With You
20. Nelly Furtado - Phoenix
21. Isabel LaRosa - Heaven
22. AURORA - The Conflict Of The Mind

DRUGO POLUFINALE - PAKAO
1.
Dead by April - Break My Fall
2. Chrissy Chlepecka - AFFECTION
3. Marina Satti - Tucutum
4. Mala Rodriguez - Agnus Dei (Vis a Vis)
5. Sofia Isella - Hot Gum
6. The Irrepressibles - In This Shirt
7. VALMAR - Elbaszom a pénzem
8. Eleni Foureira - Den sou hrostao agapi (Δεν σου χρωστάω αγάπη)
9. Siames - The Wolf
10. Nicholas Bonnin x Angelicca - Shut Up And Listen
11. Bambie Thug - Tsunami (11:11)
12. Mari Bella - Different Kinda Love
13. Manntra - Kiša
14. Matt Maeson - Put it on me
15. Winning Team - Darkside
16. Lazza - 100 MESSAGGI
17. Saint Mesa - Empire
18. Daya - Downtown
19. Thirty Seconds To Mars - The Kill (Bury Me)
20. Il Volo feat. Irama - Saturno e venere
21. Caskets - Glass Heart
22. Severina - Grad Bez Ljudi

GLASANJE U POLUFINALIMA:
22.04.2024 08:00h - 28.04.2024. 10:00h
 
Last edited:
Odlična tema!!! 😍👏🏻
Jedva čekam da napravim pakao na forumu ako me izbacite u polufinalu 4. put za redom! 🤣

Edit: Milose obrisi ovaj post jer je upao pre rezervisanih postova za pesme 😂 (ili premesti ispod ako može)
 
Zanimljiva tema. Trenutno mi ne pada ništa na pamet, ali sigurno imam više opcija.
 
Back
Top