265. FSC – Čov(j)eče, ne ljuti se!

Motiv kockica se tako lijepo uklopio. :love:

Poslali ste dvije pjesme koje OBOŽAVAM i obje su u mom polufinalu. Kojoj sad da dam 12, a kojoj 10? I što ću ako ima pjesama koje su mi još bolje od te dvije? 😁 Već mislim da će biti sjajno izdanje, nadam se da će preslušavanje to i potvrditi.
 
Svaka čast Bebiju na predstavljanju, brzini i svemu. Iskrsao mi je neki posao i mačka mi se krenula omacivati pa sam sporadično ispratila i lajkovala one izvođače ili pesme koji su mi poznati, mada većinu ne znam, al eto. To ne znači da će mi se te pesme dopasti na preslušavanju, ali ću sad uzeti redom da lajkujem sve jer smatram da to zaslužuju, a i nikad ne znaš - možda nekom forumašu baš mnogo znači ta pesma. Ove reakcije '🤣' na pesme sam i ja nekad ostavljala, ali sada mi je to kao one lobanje koje ste ostavljali ovde pre nego što sam ja došla. Okej mi je to reakcija al na trol pesme. Kod pristojnih nije.
 
Gospođo Bebo, svaka čast na predstavljanju! Jako lijepa svečanost, uživamo u reprizi. Kad se nešto radi sa srcem, onda je krajnji rezultat ovakav. Naše čestitke 😘
 
I meni je maznuta jedna pesma 🤭 sacekacemo da vidimo, ko nas je ovaj put pokrao, Lidija sprema tuzbu.
Na prvu, veoma jako izdanje, dosta odlicnih pesama. Priredba odlicna kao i uvek kod Bebija 👏🏻
 
Meni pesmu sa spiska maznu jednom u dve godine, a koliko se sećam, imam trenutno 468 pesama na plejlisti.
Biće da mi spisak ne valja. 🤔

Inače, još jednom, priredba u Bebilendu je bila fantastična! 😍
 
Bendžamin Ingroso i Purple Disco Machine??? Bendžamina se kao kroz maglu sećam iz te 2019-e godine u Tel Avivu.
 
Hvala svima na lepim rečima! Sad sam i ja pogledao reprizu jer kad izbacujem ne ispratim sve što se piše, jako mi je loš multitasking 😂 Ima svega i svačega, to volimo kad ima svega na meniju ko švedski sto pa vi se poslužite čime volite!

Evo ja krčkam glasove da pošaljem nekako večeras Ivani, mislim da ću sačekati još malo da prokrčkam, nije lako.
 
@Boxy
Nešto si pomešao. Je li to Duška ušla u tebe? 😆
Logično da ne možeš da ga se setiš te godine. 😃
Neko iz Makedonije napisao u komentarima ispod jednog klipa na YT ... blago vama, naša komentatorka je tako dosadna. :D
 
Ovo je verovatno Choda ili je poslao Divu. Super video. Diva mi je inace na listi za fsc ali sam dobila odredjenu boju te posladoh drugu pesmu. Obozavam. Lele, kako cu da podelim poene, ima 4,5 pesana koje slusam?

Srce me zabolelo kad sam video ovo :D. Bio sam ubedjen da je ovo odavno bilo na FSCu. Ovo mi je jedna od omiljenih pesama. Jako posebna!
 
Brzo se zaboravilo nepisano pravilo da se ne pretpostavlja ko je šta poslao javno. :D
 
Da se oglasim povodom skidanja pesme sa spiska, neću navesti pesme jer to ne ide po nekim novim standardima govora ali ću navesti forumaše jer znam šta su poslali. To su cinque i Margy. :love:
 
Back
Top