7. Christmas Song Contest

Čestitke Filhy 👏 Bravo i hvala Leo za organizaciju!

Hvala svima na glasovima za imenjaka mi, odlično 4. mjesto! Odličan kraj ili početak FSC godine, zavisi kako se uzme. Na ovim specijalima, dva četvrta i jedno 10. mjesto, odlično.

Do sledećeg izdanja 👋
 
Do sada su i trebali, ne znam šta im je.. 🥹 Da je pobedila, verovatno bi sad bilo klanje, ovako je na dnu pa i nemaju razloga da se deranžiraju :LOL:
 
Vidim da je ovde najvažnije pobediti.
I uvek praviti problem ako vaša pesma nije pobedila.
 
cestitke filhy, eros je uvek prijatan za slusanje a posebno sad kad ga smestim na moju novogodisnju listu.. i jos nekoliko pesama sa ovog 7. izdanja CSC-a.
moja apsolutna 12ica je kristina kovac i drago mi je sto mi je sparkle '"skinula" sa liste. bilo je ili ona ili U skripcu. svakako lepi plasmani za obe pesme. i da nisu, uvek ce ulepsavati pocetak novogodisnjih praznika. a sad evo jos nekoliko pesama ide na listu.
srecni praznici i do novog druzenja krajem godine veliki pozdrav.
 
Čestitke @Filhy 👏 Baš fina i prijatna pesma! Drago mi je da si odneo pobedu 🏆🎉
Hvala svima koji su dali glas za Kristinu Kovač, pesma mi je divnoća i kad sam je prijavila baš sam pomislila da bi se mogla dopasti tebi @èürôník jer sam upamtila da voliš sestre Kovač i taj džezi vajb. Hvala na maksimalnih 12 poena.
Vezano za njih, cenim obe kao umetnice i volela bih da pomenem da mi je mnogo žao što su u lošim odnosima i što su dozvolile da im bilo šta/ko naruši odnos. Imam rođenu sestru i oduvek smo bile bliske i lojalne jedna drugoj bez obzira na izazove koje smo kroz život imale. Odoh sada u neku priču, a tema su pesme, ali eto praznici su vreme koje provodimo sa najbližima i moja poruka bi bila: čuvajte svoje drage ljude ♥️
 
Još jednom čestitke pobedniku, ali i organizatoru 👏👏

Zahvaljujem na poenima: Leo Cezar i dodo (12p), Tinte i Djole89 (8p), Replay (6p), Vax'ildan (4p), rintintin (3p), Erin Navan i Majsta94 (2p) i RIVER (1p) 💙
 
cestitke filhy, eros je uvek prijatan za slusanje a posebno sad kad ga smestim na moju novogodisnju listu.. i jos nekoliko pesama sa ovog 7. izdanja CSC-a.
moja apsolutna 12ica je kristina kovac i drago mi je sto mi je sparkle '"skinula" sa liste. bilo je ili ona ili U skripcu. svakako lepi plasmani za obe pesme. i da nisu, uvek ce ulepsavati pocetak novogodisnjih praznika. a sad evo jos nekoliko pesama ide na listu.
srecni praznici i do novog druzenja krajem godine veliki pozdrav.
kao da si je dozvala, evo učestvuje na pze23, doduše kao autor pesme..
 
Back
Top