8. Christmas Song Contest

Sad, ne znam gde je greška, ali u spisku pesama stoji da sam 2019. bila 7. a po ovoj listi izgleda kao da je bilo 6. mesto.
Inače, neloše. Dva učešća i oba sa solidnim plasmanom. Još kad bih to primenila barem mrvicu na FSC, bilo bi odlično. :ROFLMAO:
 
I kod mene piše na spisku na prvoj strani deseto, a na ovoj listi deveto, a ne znam šta je ispravno jer nemam tu tabelu. :)
 
Sad, ne znam gde je greška, ali u spisku pesama stoji da sam 2019. bila 7. a po ovoj listi izgleda kao da je bilo 6. mesto.
Inače, neloše. Dva učešća i oba sa solidnim plasmanom. Još kad bih to primenila barem mrvicu na FSC, bilo bi odlično. :ROFLMAO:
Provjerim još sve. Leo ima sve te tablice. Ja sam gledao iz popisa. :D
 
Cestitke pobedniku. Iskreno meni to nikako nije Bozicna pesma. Pesma mi se ne dopada ali ok ukusi su razliciti ^^. Predosetio sam da svakako moze pobediti i da ce najverovatnije neka takva pesma ovde i pobediti. I to je skroz ok. Vecina odlucuje!
?

Inace ⚡𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶⚡ta odluka je bila slojevita:
1. preferiras zenske izvodjace
2. Milica kraljica
3. Zabavan karakter parodije donekle odgovara Boicnom i praznicnom duhu
4. Parodija je po mom skromnom misljenju bolja od originala i ostalih njenih pesama, a i mnogoh domacih pesama od slicnih umetnica
5. Vise puta sam bio u iskusenju da je posaljem na regularnom FSC, pa ovim stavljam tacku na to
 
@Destry94 je poslao poruku za @Bebi 🎅🎄

Dragi Bebi, Božić je vreme kada možemo stati i razmišljati o našim životima, o prošlosti, gde smo bili, s kim smo nekad provodili vreme, šta smo sve naučili tokom godina i pređašnjih Božića. U svetlu toga, želim ti napisati jednu zahvalnicu.

Znamo se 16 godina. Što zaista zvuči mnogo kad se malo razmisliš. U tom periodu puno toga se izdešavalo u našim životima. Odrastali smo u različitim okolnostima, i život nam je doneo različite situacije. Jedna stvar koja je nastavljala da nas spaja jeste ovaj forum. Forum na koji si me ti doveo evo već davne 2010e godine. Znao si u kom sam tad stanju bio, dete od 15 godina koje nije znalo kako da na najbolji način razume svoje emocije a ni da ih iskaže, I to dete si usmerio ka jednoj stvari koja prevazilazi sve granice, sva nerazumevanja, a to je muzika. Ovaj forum je tokom svih ovih godina isto prošao kroz različite stvari i puno promena. Jedna stvar je ostala ista a to je opet da muzika spaja različite ljude. Puno ljudi sam ovde upoznao, mnoge i uzivo i zaista nas spaja ta jedna stvar a to je ljubav prema muzici. Ovo mesto me je takođe naučilo toliko toga i na neki način sam ovde i sazrevao. U sve to slobodno mogu reći si i ti uključen. Otvorenije gledam na neke stvari, i uprkos tome što se ne slažem sa mnogim stvarima uvek gledam da imam otvoren um i da saslušam ljude a ne da ih osuđujem. To su sve stvari na kojima mogu biti zahvalan jer mi i dan danas koriste. Postoje još stvari za koje sam ti zahvalan a to su:

Zahvalan sam ti za tvoje prijateljstvo i otvoren duh i um.

Zahvalan sam ti što uprkos našim različitostima, nikada nisi gledao da me spustiš već da me bolje razumeš i da poštuješ moje stavove.

Zahvalan sam ti za svaku pesmu koju šalješ na FSC jer je svaka pesma neki mali opis tebe i onoga ko ti jesi.

Zahvalan sam ti što si unosio i unosiš toliko smeha i radosti gde god se pojaviš.

Nadam se Bebi da će ovo vreme Božića i praznika i tebi doneti nešto lepo, možda i razmišljanje o tome gde si bio, gde si sada, a najviše se molim da će ti vreme Božića doneti mir i još bolje usmerenje u narednoj godini.

Uz ovu poruku posvećujem ti i ovu pesmu. Pesmu koju si mi ti otkrio, koju sam slao na Srboviziju i pobedio sa njom. Pesma koja prevazilazi sva doba i njena poruka i dan danas čvrsto stoji.

@Destry94
Koktel emocija me je obuzeo od ove poruke, hvala najlepše i drago mi je da je baš od tebe stigla ova Božićna poruka. Ovo mi je znak da treba stvari gledati i iz tuđe perspektive pogotovo u momentima kada i nemamo najbolje mišljenje o sebi. HVALA.❤️

I hvala na glasovima za Elenu, lepo je prošla.
 
Back
Top