8. Christmas Song Contest

Cestitke pobedniku. Iskreno meni to nikako nije Bozicna pesma. Pesma mi se ne dopada ali ok ukusi su razliciti ^^. Predosetio sam da svakako moze pobediti i da ce najverovatnije neka takva pesma ovde i pobediti. I to je skroz ok. Vecina odlucuje!
 
Čestitke 👏

Inače, ima li tko da si prati rezultate CSC-a? Radim vječnu listu, ali mi nedostaje 2. mjesto 2019.
 
@Tetsujin je dobio @Pokahontas i poslao mu sledece poklone 🎅🎄

Za Pokija jedna Disney Premium jednogodišnja pretplata da može još jednom pogledati sve Pocahontas crtiće, a i više od toga.
🙂

Boarding Pass BG-ZG da ga provedem Zagrebom.
😃
🙂

Kraševe najbolje čokoladne napolitanke da uživa u blagdanima i praznicima. Da se zajedno ukrmimo. #summerbody2030
Sve najbolje! Tetsujin.
🙂


View attachment 14313View attachment 14314View attachment 14315


Ma idemo ljudi u Zagreb!!!

Hvala Tets :love::love::love:
 
Bravo Majsta na pobedi! 👏 :D Nasledio si me na tronu. 🏆
Bravo i Leo što si i ovo uspeo da organizuješ! ✨
Pošto nisam stigao da se prijavim, ipak ću (sa zakašnjenjem) da dozvolim sebi da prokomentarišem vaše izbore pesama, a poređao sam ih po konačnim ostvarenim plasmanima.
Bili ste odlični i vidim da ste se super zabavili i ove godine!

20. Sidemen ft. JME - Christmas Drilligs
Nikada ne bismo rekli da ćemo imati i rep božićnu pesmu. Ovo baš drži pažnju od početka do kraja svojom parodičnošću, a opet je sve jako božićno što se spota tiče i to mi je super.

19. Zucchero - Così Celeste
Znam odavno ovu pesmu, ali nisam obraćao pažnju da ima neke veze sa božićnom tematikom. Dosta lepo!

18. Nicki Minaj feat. Tasha Cobbs Leonard - Blessings
Pa jako dobro je ovo. Lepe vibracije i prateći vokali i fina atmosfera, kao na nekom magičnom mestu. Roze boja u spotu mi lepo pasuje uz praznični kontekst!

17. Tarja - The First Noel
Sve pohvale za interesantan spoj. Volim vanvremenske stvari, ali ovde mi se nekako nije uklopio ovakav vokal i ovakva muzika sa božićnom atmosferom, previše je antagonistički, a možda je do mene.

16. Bambie Thug - Merry Christmas Baby
Alternativno, a pritom je dovoljno zanimljivo. Možda je tekst ozbiljniji nego što se očekuje za ovakvu tematiku, ali ne smeta ni najmanje, već se izdvaja u pozitivnom smislu.

15. Hanson - Everybody Knows The Claus
Različito od ostatka konkurencije po svemu, drnda ovo i ima energije, ali meni nekako nije do kraja leglo, žao mi je.

14. Teddy Swims - This Christmas
Pomislio sam da je Leo još jednom pokušao da nam se predstavi sa Tedijem, kao što je to maestralno uradio ne prethodnom FSC-u. Ovaj čovek ima neverovatni vokal i emociju šta god da otpeva. I u ulozi Deda Mraza se odlično snašao.

13. Meghan Trainor - Holly Jolly Christmas
Simpatično i baš u prazničnoj atmosferi, kako bi i trebalo da izgleda božićna pesma. Slatko!

12. Emma - Det er Jul
Volim što imamo ovakvu veselicu i dečju pesmicu jer deca su ta koja se najviše obraduju Novoj godini. Odlična energija! Pohvala za originalni odabir jezika.

11. Chris Tomlin ft. Lauren Daigle - Noel
Predivna ideja za pesmu, predivna interpretacija i dirljiva pesma. Odlično se uklopilo i izdvojilo iz konkurencije. Mislio sam da će se bolje plasirati.

10. Ava Max - Christmas Without You
Prijatno iznenađenje i jako prijatna i lepa pesma od nje. Svedena i skroz korektna, bez riskantnih iskakanja. Meni se dopada.

9. Tanja Savić - Nova Godina
Mislim da ovu pesmu nisam do sada nigde čuo. Sve u svemu, iskreno ne, ovo nikako ne bih pustio ni ovde, a tek ne ni u kontekstu izvan novogodišnjih praznika.

8. Razni izvođači - Svet je lepši kad je Nova Godina
Ovo je ultra-zanimljivo iz razloga što mi TV pink nosi negativnu konotaciju, ali svaki put se, čini mi se, pojavi jedna ovakva NG pesma (City Records). Sad sam se podsetio nekih zaboravljenih "zvezda" devedesetih i početka 2000-ih poput Jellene (one sa dva "L"). Anu Nikolić sam jedva prepoznao, i to po glasu.

7. Elena - Colinda Craciunului
Nema Milana (B) na ovom contestu. Kako originalna numera, a opet tako divna melodija Elene koja peva o Kolindi. Uživao sam!

6. Sia - Snowman
Super je pesma, kao što se inače očekuje od Sie. Predobar je spot, tekst, sve je jako lepo, tako da je ovo jedna od najboljih pesama po meni (suvi kvalitet).

5. The Overtones - Christmas Everyday
Ne leže mi njihovi glasovi i malo su smešni u spotu, ali definitivno pesma odslikava prazničnu atmosferu u potpunosti i to jeste to.

4. Darren Criss ft. Adam Lambert - (Everybody’s Waitin’ For) The Man With The Bag
E, ovo je baš prava božićna pesma sa 100% pogođenom temom. Odličan jazz i odlični vokali.

3. Sam Ryder - You’re Christmas To Me
Odlično je ovo, ali jedini je problem što nekako od njega očekujem uvek dosta i uvek više. Jako je pozitivna atmosfera, dobra rok energija, bravo za sve!

2. Teya & Salena - Ho Ho Ho
Originalno, genijalno i zabavno! Malo bezobrazno, ali u granicama normale. Uz to je pesma vrlo viralna i zarazna, samo su sebe parodirale što mi je odlično. Voleo sam da pobede!

1. OneRepublic - Dear Santa
Pevljiva pesmica, odlična melodija, veoma catchy i spot je izuzetno lep i zarazan. Jedina je zamerka preveliko ponavljanje refrena.
 
Tanja Savić - Nova Godina
Mislim da ovu pesmu nisam do sada nigde čuo. Sve u svemu, iskreno ne, ovo nikako ne bih pustio ni ovde, a tek ne ni u kontekstu izvan novogodišnjih praznika.
Oh, ispada da sada pored FSC, rušim legitimitet i CSC
There goes my Christmas spirit 😞
 
Mislila sam da @Leo Cezar napravim razglednicu sa kolazem ali ima mnogo slika te cu ih postovati posebno. Ja tebi zelim put u San Remo i da vidis sve cetiri veceri festivala kao i odsedanje u Royal Hotel Sanremo i to sa lepsom polovinom, a ako je nemas, zelim da je ubrzo nadjes. Da ima slican muzicki ukus tvom. Evo sad bozicnih razglednica iz Milana i Ligurije. Merry Xmas i srecna ti nova godina 🌲

IMG_6597.jpegIMG_6311.jpegIMG_6518.jpegIMG_6298.jpegIMG_6295.jpegIMG_6303.jpeg
 
Oh, ispada da sada pored FSC, rušim legitimitet i CSC
There goes my Christmas spirit 😞
Komentarisao sam pesme, a ne pošiljaoce i to je bilo samo moje mišljenje o pesmama u ovoj igrici (koje sam već ispisao i pre nego što sam video ko je šta poslao) i ništa više od toga.
Apsolutno ne smatram da iko ovde bilo šta ruši, tim pre što je tema praznična i vesela i nema baš nikakvog razloga za takvim tvojim postom. :)
 
Nisam ni mislio da komentarišeš mene, nego je slično bilo sa Dionom, pa me je neodoljivo podsetilo na tu situaciju.
 
Nisam ni mislio da komentarišeš mene, nego je slično bilo sa Dionom, pa me je neodoljivo podsetilo na tu situaciju.
To je 247. FSC, pa pokušavam sada da nađem svoje komentare na pesme, ali mi ne uspeva. A ne sećam ih se pritom. :)
 
Opušteno, to je moj doživljaj tvojih komentara, pošto nekad imam utisak da si previše strog. ;)

Sve u svemu, lepo izdanje i bravo Leo za organizaciju.
 
Back
Top