al Albanija 2022: Ronela Hajati - Sekret

Albanija
Ja očekujem da će ostaviti neki delić na albanskom, a da će većinski biti na engleskom.
 
Pa druga stvar kad je pjesma izvorno na engleskom, ali ovako kad imaju pjesmu na materinjem jeziku, koji k je idu prevoditi na engleski

Kako god, meni je ovdje i dalje bitno samo da izbaci AVION MAKALON 🙏
 
Malo edukacije za neupucene: Ronela je izjavila da je pesma zapravo izvorno bila napisana na engleskom i trajala 5 min. Revamp sadrzi elemente i albanskog i spanskog. Jbg znam da smo se svi koji volimo navikli na pesmu kakva je (meni je br.1), ali promene su bile neminovne od samog pocetka zbog trajanja 3:34.
Malo vise vere u izbor umetnika, a malo manje sitnicavosti - Engleski je nacin da se dopre do sire publike svidjalo vam se to ili ne
 
Prema njenim tvitovima, mislim da je pjesma skoro cijala na engleskom, mali djelovi na španskom?
 
Kad planira da izbaci revamp ?...verovatno sledeći vikend.
Nadam se da su sav bućkiriš izbacili iz pesme i sveli na jedan nivo koji je umiven i za uši podnošljiv.
 
Last edited:
Izašao rewamp. Spot mi je bezveze, ali nova varijanta je izvrsna. Albanija u 10 samo tako.
Kako inače znaju sje.... prvotne varijante, ovo je dobro odrađeno. Bravo!
 
Bilo mi je mnogo bolje pre revampa. Zvuči nekako praznije, a generičnije. Novi instrumental mi se ne svidja, pogotovo nakon 1. refrena.
 
Bilo mi je mnogo bolje pre revampa. Zvuči nekako praznije, a generičnije. Novi instrumental mi se ne svidja, pogotovo nakon 1. refrena.
Uništili taj instrumental poslije prvog refrena 🥺 to je bio najbolji dio pjesme.

Al ajde, nije loše, samo da to nisu dirali.
 
Takođe mi je bilo bolje pre revampa. Instrumental posle prvog refrena doviđenja, a najviše mi se svideo u pesmi. Tužno.
 
Kao sto sam i ocekivala pa bolji mi original. Sada “skuplje” zvuci ali mi se cini da je jos nabacanije nekako, izgubljen etno sa mećanjem jos i spanskog… Bzv
 
Pesma u revampu je zadržala suštinu koju je imala i svega tu ima udrobljeno. Sve će im zavisti od pakovanja nastupa.
Ima jako efektnih i prijatnih deonica ali i čiste seljačije istovremeno.
U finalu su gotovo sigurno a tamo plahon sredina skora.
 
Last edited:
Meni je sad onaj instrumental nakon refrena puuuno bolji. Kompletno je dosta bolje sad, veoma bravo

Iako je avion makalon NEOPROSTIV

A za Josipu jedan BAN što je rekla da će biti na engleskom 🙏
 
Back
Top