al Albanija 2022: Ronela Hajati - Sekret

Albanija
Sa svojim ponašanjem i stavom nije ta ni za opskurne balkanske kafane, kamoli za ESC i ozbiljniju karijeru. Mentolka deluxe
 
RTSH otvorio prijave za 61. izdanje Festivali i Këngës. Nešto se ne sjećam da su prijave ovako rano bile otvorene. Ne znam je li stvarno do mog sjećanja ili su inače kasnije otvarali.
 
Pesma mi je bila super, recimo baš je keči u odnosu na Španiju. Nastup kriminal, kao vintidž Karleuša.
 
Ja za ovu pesmu nisam hteo da čujem pre same Evrovizije koliko mi je bila gadna. A ironično, tek posle onakvog ludačkog nastupa je počela da me privlači na neki čudan način, da mi je skoro postala Gulity pleasure i volim da pustim njen nastup s vremena na vreme. 😅
Ume da me razveseli i nasmeje, definitivno! Kao neka glavna lokalna riba koja želi da izdominira u diskoteci koja okuplja pet okolnih sela. 😃
 
Hahahah, odlična fantazija s lokalnom ribarom! :ROFLMAO: Ma, malo je dosadan bio hajp oko nje. A uvek to bude kod pesama sa sličnom formulom. Svako misli da može da hakuje Evroviziju.
 
Live on tape

 
Ovde vokalno je mnogo bolja i kostim mi se više sviđa, osim toga nema puno razlike.

Jel ovo beše onaj leaked LoT nastup za koji je ona na kraju rekla da to nije LoT, ali izgleda ipak da jeste
 
E, ovo je vec ozbiljno. Meni bi se dopala ovakva koreografija, stajling, ...
Samo sto sam ubedjen da bi ona htela da bude ispred njih i da mlati kosu na sve strane.
A ozbiljno, ne znam gde bi nju smestio. Mozda kao bek vokal u pozadini da peva.
 
Tipican primer kako nastup moze i da unisti pesmu -.- ne znam sto joj je trebalo ono kada je pesma bila top ali dobro nadam se da ce uzimati u obzir vise ovakvih pesama i menjati malo za ESC
 
Čuda se događaju - na naredni FiK uvode televoting :eek: Doduše, još se ne zna u kojem postotku
 
Back
Top