al Albanija 2022: Ronela Hajati - Sekret

Albanija
Nadam se da je kolega forumaš @mahinalno dobro

A i unaprijed da kažem da se nadam da će kolega forumaš @Storm bit dobro u subotu u ovo vrijeme
 
Meni je drago sto su Ronelu poslali, dosadili su vise sa onim baladama, ali ovo sto je devojka uradila sa nastupom je samoubistvo. Plus onaj stajling na njenu kilazu je katastrofalan.
 
Meni je ta Theje bila mnogo bolja i znam da sam nekom forumašu rekao 'pa ajde ide Ronela ali proće slabije od njega'
 
Po meni sve se vraća, čim je došla tamo počela se ponašat blesavo, i razočaran sam u njen tim što joj je to dozvolio, po cijele dane kukala po twitteru, to se tako ne radi, svakome po zasluzi, žao mi je
 
Pazi kad su pijani Britanci pored mene ali mortus pijani, pitali zašto ova divlja i viče toliko... 🤣
 
A i unaprijed da kažem da se nadam da će kolega forumaš @Storm bit dobro u subotu u ovo vrijeme
Misliš kad pobedi Chanel u subotu? Biću super, uzbuđeno. Jedini poraz koji prihvatam je od Konstrakte. Ne potcenjujte Chanel, ipak se najbolji performans u istoriji Evrovizije ne dešava svaki dan. Kako je žiri kaznio Ronelin loš performans, tako mora da nagradi fantastični performans Chanel.
 
Dear Ro97, da li to očekujete da bude STORM na forumu ako se desi taj scenario?
Bojim se i pomislit šta da očekujem, ne bi o tome u ove kasne sate, laku noć dragi Storm 😇
 
Back
Top