American Song Contest 2022

ispratio sam skoro celo takmicenje, samo jedno cetvrtfinale nisam odgledao, ok je skroz, bilo je nekih 5 pesama za moj ukus, medju njima i pobednica.
koncept jeste drugaciji od nase evrovizije, ali opet podseca.
voditelji su mi bili super, razglednice ok, grafika extra, scena onako. mada su nastupi kao nastuoi bili skroz odlicni.
sve u svemu praticu i dogodine.
 
Hahahaha, iznenađenje godine... 😳😱😆
 
Pisalo se o tome pre neki dan. A navodno su bili krenuli sa konkursima, pa ipak odustali za ovu godinu.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
zorica-markovic.gif
 
Dogodine ga biti neće.

Juuu tek sad vidim da sam , kao i obično, bio u pravu.Doduše, ovde stvarno ne trebaš biti pokojna Vanga da bi ti bilo sve jasno ako imaš imalo zdravog razuma.
Veliki je dar ali i prokletstvo kad ste u stanju da uvek objektivno sagledate situaciju i procenite realno kao ja.
 
Pisalo se o tome pre neki dan. A navodno su bili krenuli sa konkursima, pa ipak odustali za ovu godinu.
Drugo iznenađenje godine... 😳😱😆

@Endrega

Kako bi ti video da si upravu da ti se nisam maločaa "nasmejao" na taj post od letos... 😋😆
 
Ja nemam problem sa ovim, sve dok se zadrže u Shopio i ne prelaze 'Veliko jezero'.

Elem, danas su Španci objavili da će 2023. biti HISPAVISION, koje će da ujedini zemlje u kojima se priča španski. Već imamo Turkoviziju, sledeća je Rusovizija.
Ja sam starija sestra svom bratu, imam dosta prijatelja i svi koji ga znaju odusevljeni su njegovom licnoscu...ipak znam da se medjusobno najbolje razumemo mi koji imamo ovakvu decu u porodici user posted image
 
Znao sam da se to tamo ne može primiti. A ne može jer nema nikakv smisao.
Iskreno bilo je jako bezveze i ono što su organizovali.
Nebitni su kao i predsednik im.
 
Back
Top