Atletika

Ajde ne plači, ići ćeš ti u Kinu. Sjamen je prelep u ovo doba godine.

Nemoj to da mi radis Scooby! 😭

bald-man-chinese-year.gif
 
Ivana je pobedila juče u Xiamenu!! 🇷🇸🙌 I to ispred Marthe Koala iz Burkine Faso 🇧🇫❤️
Zango je izgubio, bio je drugi.. Ali dobro, nijednom manje od 2. mesta ove godine.. 🙌🤩

Ali koji su carevi, kladili su se u pivo ko će da pobedi, i Zango je izgubio i platio, ali kaže u Eugine 17.09. u finalu dijamantske lige Diaz će da plati pivo.. 🤪 Kako volim ovako prijateljske odnose između ljutih rivala u sportu.. 🥺 I manjeee piva Fabriceee, čeka te finale.. 🤪🤭
 

Attachments

  • Screenshot_20230903_153739_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20230903_153739_com.instagram.android.jpg
    569 KB · Views: 4
Srpska atletičarka Angelina Topić postala je 28. član olimpijskog tima Srbije za Olimpijske igre koje će se održati u Parizu pošto je na mitingu Dijamantske lige u Briselu preskočila normu od 1,97 metara.
 
Bravoooo!! Idemo u top 3 u Eugene, u finalu dijamantske lige 2023! 🙌👌💪❤️💙🤍
 
Jooj kakva su imena danas bila u Zagrebu na mitingu Boris Hanzeković, neka koja obožavam, sad mi krivo malo što nisam otišao.. 🥺
 
Znači koliko sam ljut, Sport club će jedino Atletiku, FINALE dijamantske lige 2023 danas iz Eugene, prenositi odloženo, u 00:15, dakle ne uživo.. 😡😠🤬 Zango skače danas u finalu troskoka.. 🙌💪🇧🇫
Isto će uraditi i sutra kada Ivana skače u finalu skoka u dalj, a Topićka u finalu skoka u vis!! 🇷🇸❤️💙🤍 RTS-u ne pada napamet da kojim slučajme prenosi..uuuh.. 🤬🤬
 
U dramatičnom finalu Ivana je prvaaaaa!!!!

Woooow 5. put osvojila dijamantsku ligu!! 🇷🇸💪❤️💙🤍 Tako ulazi u najprobranije društvo atletičara sveta!! Obožavaam! 🥺🥺🥺
 
Srpska skakačica uvis Angelina Topić proglašena je "Zvezdom u usponu" na večeri Evropske atletike u Viljnusu, glavnom gradu Litvanije

Juniorska šampionka Evrope, treća na mitingu Dijamantske lige, sedma na Svetskom prvenstvu za seniore, četvrta na Evropskom prvenstvu u dvorani i državna rekorderka Srbije u skoku uvis, Angelina Topić na svečanosti u Viljnusu dobila je nagradu "Zvezda u usponu". Angelinine konkurentkinje bile su: Rasidat Adeleke, Agate Kaune, Olivija Girt, Larisa Japićino, Jana Koščak, Silja Kosonen, Nina Čioma Endubisi, Alida van Dalen i Odri Vero.

Eu2Klt7.jpg


Foto iz Vilnjusa: L. Bartkaus / LRT

7is6rUx.jpg
 
Bolji su i ujednačeniji od noktiju Flo-Jo, ali će ona uvek biti prva:
FLO-JO-3-scaled.jpg


https://www.essence.com/beauty/flo-jo-nails-gallery
Kada su duzina noktiju u pitanju, meni je na prvom mestu Gejl Divers. Prepoznatljiva po tome, a i po odlicnim rezultatima. Oduvek sam bio fasciniran sa tim noktima i pitao se kako joj ne smeta dok trci.

Angelina je zasluzeno osvojila. Ostala konkurencija jeste odlicna. Tu bih pre svega izdvojio Larisa Japićino, skakcicu u dalj, koja je cerka od veoma poznate i nekadasnje odlicne skakacice u dalj Fiona Mej.
 
Yaaaaaas Tsige Duguma iz 🇪🇹 zlato na 800 u Glazgovu!! ⭐🥇 Bila je i u Beogradu pre neku nedelju na mitingu! Yarigo iz 🇧🇯 bronza.. 🥹🥹 Prva medalja za Benin ikad, obožavam!! ❤️ I to ima 38 godina, svetska medalja, ALAL JOJ MAJKA!

Svaka čast našoj Milici Gardašević za 6. mesto u skoku u dalj, i Topićki za 5. meato u visu.. 🙏

I naravni zlatni ZANGOOOOOO juče!! 🇧🇫🤩🙌
 
Back
Top