au Australija 2023: Voyager - Promise

Pa ovaj isecak mi deluje smor, ne radi me. Doveli auto na scenu i misle da su pokidali. Da su u prvom polufinalu pomucili bi se za prolaz.
Slažem se. Meni ovo običan nastup za pop-rock pjesmu, nagledali smo se ovih godina puno boljih
 
A zadnji nastupaju, mada ni mene ne bi začudilo da ne prođu.
 
Australija je i sa daleko boljim pesmama slabo prolazila kod publike, a ovo bez žirija teoretske šanse nema da prođe u finale. Predviđam ih jednocifren broj bodova
Ne bih rekao. Evo kako je Australija prolazila kod publike u polufinalima + 2015.

2015: 6. mesto u finalu (direktan prolaz)
2016: 2. mesto u polufinalu
2017: 14. mesto u polufinalu
2018: 7. mesto u polufinalu
2019: 2. mesto u polufinalu
2021: NQ
2022: 8. mesto u polufinalu
 
Mislim da mnogi ne glasaju za Australiju jer i dalje se pitaju zasto su na Evroviziji. 😂
 
Nikad nisam ni pomislio da bi ovo moglo ispast, ali sad mi je Scooby otvorio oči te i dalje nikako ne mislim da će ovo ispast

@Bebi i ja se to još uvijek pitam xD
 
Ja i dalje ne znam ko će da glasa za Australiju, pogotovo sada kad pošalju jednubledunjavu rok pesmicu. Videćemo uskoro
 
Pa ne znam, nastupaju zadnji, jedina malo jača rock pjesma u pf, zbilja bi mi bilo jako čudno da ispadnu, kako god bilo sigurno neće imat jednocifren broj bodova xD
 
Provućiće se verovatno, ali uzimajući u obzir njihovu tvt istoriju... Diskutabilno.
 
Ovo bi zanrovski trebalo da mi odgovara ali mi je skroz bezveze. Pop-rok limunadica.

Sto se mene tice, ne zasluzuje finale ali mislim da ce se nekako ugurati.
 
Borderline quallifier.

Moze da se desi da ne prodju, ali jako mala verovatnoca
 
rMv0DZj.jpg
 
Ne znam šta ste se istripovali za Australiju i TVT ali Australija nema problema sa televotom u polufinalu. Finale je već druga priča
 
Joj ne znaaaam i dalje ne mogu ovu pesmu da prihvatim.
 
Rekao bih da ispadaju, uzimajući u obzir skorašnja iskustva sa tvt-om, ali redni broj im ide na ruku i slaba konkurencija. Tipujem da će biti borderline, gore ili dole.
 
Australija je i sa daleko boljim pesmama slabo prolazila kod publike, a ovo bez žirija teoretske šanse nema da prođe u finale. Predviđam ih jednocifren broj bodova
Scooby prošli su dalje sa 8 bodova, nevjerica... šta kažeš ti na to?
 
Back
Top