at Austrija 2022: LUM!X feat. Pia Maria - Halo

Pa korektno je izvikala sve ono s obzirom na šta smo navikli od nje, možda je u jednoj frazi bio baš kritičan falš ali ostalo okej, osim što je konstantno bilo malo kao neko nezgrapno vikanje. Šteta hitične pesme, ali studijska verzija you will always be famous.
 
Ovoj kao da je Karleuša bila vokalni kouč. Pesma pršti od energije, a njih dvoje ko plećka i but. Zasluženi ispadak
 
Meni je bilo okej ovo, ali isto tako nedovoljno za top 10.
 
Ova pjesma je razvaljivala na streamingu u usporedbi s većinom. Čak i na yt. Šteta
 
Pogledao sam sad i nastup za žiri i meni je sve ovde bilo za prolaz. Šta god.
 
Pa ja uopšte ne bih isključio opciju da je od publike dobila i nešto manje bodova nego od žirija.
 
Tipujem na flop na oba polja. Neubedljivo i prosto loše, u svakom smislu. Ne bih se iznenadio ni poslednjim mestom sveukupno.
 
Ma vidljivo je meni bilo ispadanje još od Tel Aviva i to ne radi pjevanja. Ne možeš da pjevaš EDM pjesmu i budeš mrtav na sceni, to treba da bude doživljaj, ugođaj, prava atfmosfera, jadan Lumix se polomi tamo a ona ništa. Mislim da je moguće da su imali više poena kod žirija čak.
 
Čehinja ima veće prisustvo na sceni, mada ni ona nije dovoljno energična za EDM. Sreća pa je njena pesma malo sporija.
 
Pia Maria zauvijek ću te pamtit ❤
Ne po dobrom, ali pamtit ću te ❤
Koja lujka xD
 
Ovaj uzas od pesme je dobio sta je i zasluzio. Vokalno isto kriminalno.

Bilo je donekle zabavno za gledanje, kao na zurci. Ali sto rece neko "zurka na koju ne bih voleo da budem pozvan". Bas tako i jeste.
 
Sad sam odgledao nastup od sinoc. Meni je to bilo sasvim ok za prolaz dalje. Bilo je mnogo gorih vokala u finalu, a i pesma je pevljiva.
 
Definitivno su mogli proći u finale, nije to bilo toliko loše. Sad je samo pitanje šta se tu desilo sa poenima i na kojoj poziciji su završili...
 
Back
Top