at Austrija 2025: JJ - Wasted Love

E, ovo mi sad dolazi do izrazaja uz simfonijski orkerstar. Sa ovakvom verzijom bi mogao da ga uvrstim u favorita za pobedu (kod mene licno) iako i dalje smatram da je pesma za raspevavanje. Vokalno je savrsen.

 
Danas sam slušao simfonijsku izvedbu pjesme. Mislim da mi je dosta bolje ageovala ova pjesma nego The Code.
 
at Austrija 2025: JJ - Wasted Love
Back
Top